کد خبر : 16677

مدیرعامل باشگاه توس اسپرت خبر داد

خرید امتیاز یک تیم لیگ برتری فوتسال نوجوانان کشور

خرید امتیاز یک تیم لیگ برتری فوتسال نوجوانان کشور

مدیرعامل باشگاه توس اسپرت گفت: باشگاه ورزشی توس اسپرت امتیاز لیگ برتر فوتسال نوجوانان کشور را خریداری کرده و دراین دوره ازمسابقات شرکت می‌کند.

به گزارش بوشهر24، سید عادل میری صبح امروز  اظهار داشت: مسابقات لیگ برتر فوتسال نوجوان کشور در مردادماه سال جاری در شازند استان مرکزی برگزار می‌شود.

وی افزود: امسال توانستیم به پیشنهاد و حمایت رئیس هیات فوتبال استان بوشهر امتیاز لیگ برتر نوجوانان را خریداری کنیم و درحال آماده‌سازی تیم در فرصت باقی‌مانده هستیم.

مدیرعامل باشگاه توس‌اسپرت تصریح کرد: هدایت تیم فوتسال توس‌اسپرت به عباس رایانی مربی باسابقه استان واگذار شده و برنامه‌های سرمربی تیم در هیات مدیره مطرح و تایید شده است و با توجه به زمان کم باقی مانده تا شروع بازی‌ها به شدت در حال آماده‌سازی تیم هستیم.

مدیرباشگاه توس‌اسپرت تصریح کرد: تیم توس‌اسپرت در گروه دوم مسابقات قرار دارد و با تیم‌های شهسوار بندرعباس، آتیه‌سازان شازند، شرهاتی دهلران، غدیر اقلید و الوند قم هم‌گروه است.

وی افزود: مسابقات دور رفت از روز سه‌شنبه مورخ دهم مرداد لغایت روز یکشنبه مورخ پانزدهم مرداد برگزار می‌شود.

 میری در خصوص همکاری‌هایی که با باشگاه صورت گرفته بیان کرد: خوشبختانه با دستور مساعد و فوری رئیس هیات فوتبال استان تمامی رؤسای هیات‌های ورزشی و برخی از باشگاه‌ها و بسیاری از مربیان بزرگ و آینده‌دار استان  همراه ما هستند.

مدیرعامل باشگاه توس‌اسپرت در خصوص همکاری سایر ارگان‌ها و شرکت‌ها عنوان کرد: در حال حاضر فقط فروشگاه ورزشی توس‌اسپرت حامی نوجوانان آینده‌دار باشگاه ماست اما با تلاش همکاران در حال رایزنی جهت جذب اسپانسر هستیم.

 

/*فارس

ارسال نظر