کد خبر : 16698

رئیس پلیس استان بوشهر مطرح کرد

کشف ۴۵ میلیارد ریال کالای قاچاق در دشتستان و عسلویه

 کشف ۴۵ میلیارد ریال کالای قاچاق در دشتستان و عسلویه

رئیس پلیس استان بوشهر گفت: با توقف ۱۲ دستگاه کشنده تریلری در محورهای مواصلاتی و جاده‌ای شهرستان دشتستان و عسلویه بیش از ۴۵ میلیارد ریال کالای قاچاق کشف شد.

به گزارش بوشهر24، سردار حیدر عباس‌زاده ظهر امروز در جمع خبرنگاران در بوشهر با تاکید بر مبارزه قاطع با قاچاق کالا در استان بوشهر اظهار داشت: با اشراف اطلاعاتی و عملیاتی، تمام نقاط استان بوشهر مورد رصد پلیس قرار دارد و امکان جابجایی کالای بدون هویت گمرکی  وجود ندارد.

وی با اشاره به کشف کالای قاچاق در استان بوشهر خاطرنشان کرد: فرماندهی انتظامی استان  بوشهر با برنامه‌ریزی جامع، مبارزه با قاچاق کالا را به عنوان یک اولویت در دستور کار قرار داده است.

رئیس پلیس استان بوشهر از کشف 35 میلیارد ریال کالای قاچاق در دشتستان خبرداد و افزود: در همین راستا عوامل انتظامی مستقر در ایستگاه بازرسی شهید صلاحی دشتستان حین کنترل وسایل نقلیه عبوری طی 24 ساعت گذشته 11 دستگاه کشنده تریلر که مشکوک به حمل کالای قاچاق بودند را متوقف کردند.

سردار عباس زاده  با اشاره به کشف ظروف آشپزخانه، لوازم یدکی خودرو، لوازم خرازی، انواع شیر آلات و پوشاک فاقد مدارک گمرکی در محور مواصلاتی دشتستان بیان کرد:  کارشناسان ارزش این محموله‌های قاچاق را  35 میلیارد و 700 میلیون ریال اعلام کردند.

وی با بیان اینکه این کالاها در حال انتقال به دیگر نقاط کشور بودند از کشف کالای قاچاق در عسلویه خبرداد و افزود: ماموران انتظامی شهرستان عسلویه با توقف یک دستگاه کامیون کالاهایی شامل یک تن و 58 کیلوگرم پودر و 447 هزار عدد قرص نیروزا قاچاق به ارزش 15 میلیارد ریال کشف کردند.

رئیس پلیس استان بوشهر ارزش محموله‌های قاچاق مکشوفه را 45 میلیارد و 700 میلیون ریال اعلام  و گفت: در 24 ساعت گذشته با توقف 12 دستگاه کشنده تریلری در محورهای مواصلاتی و جاده‌ای شهرستان دشتستان و عسلویه بیش از 45 میلیارد و 700 میلیون ریال کالای قاچاق کشف شد.

سردار عباس‌زاده افزود: در این راستا 12 نفر متهم دستگیر و پس از تشکیل پرونده و تکمیل تحقیقات در اختیار مرجع قضایی استان بوشهر قرار گرفتند.

 

/*تسنیم

ارسال نظر