کد خبر : 16710

فرمانده انتظامی شهرستان عسلویه خبر داد

فوت معتادان کارتن خواب در عسلویه

 فوت معتادان کارتن خواب در عسلویه

فرمانده انتظامی شهرستان عسلویه گفت: افرادی که طی 14 روز گذشته جسدهای آنها در شهرستان عسلویه پیدا شده، معتادان کارتن‌خواب بوده‌اند.

به گزارش بوشهر24، سهام صالحی یک شنبه شب اظهار داشت: با وجود تعداد فراوانی از کارگران و شاغلین بخش صنعت در شهرستان عسلویه، شاخص‌ها نشان می‌دهد که امنیت مطلوبی در این شهرستان حکم‌فرماست.

وی افزود: پلیس اشرافیت کاملی بر شهرستان دارد و با فعالیت‌های فرهنگی سعی کرده است که میزان جرائم را کاهش و پیشگیری مناسبی داشته باشد.

فرمانده انتظامی شهرستان عسلویه در خصوص اجساد کشف شده در طی چهارده روز گذشته در سطح این شهرستان، عنوان کرد: ماهیت صنعتی و تجاری شهرستان عسلویه سبب شده که از اقصی نقاط کشور شاهد حضور افراد غیربومی در این شهرستان باشد.

 وی ادامه داد: سه جسدی که در این شهرستان کشف شد همگی دارای اعتیاد به مواد مخدر و کارتن‌خواب بوده که هویت همه آنها شناسایی و اجساد آنها نیز به خانواده‌هایشان تحویل داده شد.

صالحی بیان کرد: پزشکی قانونی مرگ این افراد را سوء‌مصرف مواد مخدر ذکر کرده که به دلیل سوء‌تغذیه و بالا بودن میزان دما و رطوبت هوا جانشان را از دست داده‌اند و مطلقا بحث قتل یا مشکلات امنیتی نبوده است.

فرمانده انتظامی استان بوشهر یادآور شد: پلیس مشکلی برای جمع‌وری معتادان ندارد اما باید سازمان‌های متولی نسبت به تحویل گرفتن این افراد از پلیس همکاری داشته باشند تا روند برگشت آنها به جامعه پس از گذراندن دوران ترک اعتیاد ایجاد شود.

 

/*فارس

ارسال نظر