کد خبر : 16711

سرپرست حوزه هنری استان بوشهر:

شب خاطره عملیات رمضان در بوشهر برگزار می‌شود

شب خاطره عملیات رمضان در بوشهر برگزار می‌شود

سرپرست حوزه هنری استان بوشهر گفت: در راستای عمل به منویات مقام معظم رهبری در زنده نگه‌داشتن آثار معنوی دوران دفاع مقدس، اولین شب خاطره عملیات رمضان در بوشهر برگزار می‌شود.

به گزارش بوشهر24، امید پارسایی‌فر شامگاه یک‌شنبه اظهار داشت: ثبت و بازگویی خاطرات دوران دفاع مقدس می‌تواند در انتقال فرهنگ ایثار و شهادت به نسل‌های جدید انقلاب موثر واقع شود.

 وی افزود: مقام معظم رهبری نیز در این مورد توصیه‌های فراوانی نسبت به زنده نگه‌داشتن این خاطرات دارند و آن را یک ثروت ملی فرموده‌اند.

سرپرست حوزه هنری استان بوشهر تصریح کرد: با توجه به نقش محوری حوزه هنری در برگزاری شب‌های خاطره و در راستای عمل به منویات مقام معظم رهبری در زنده نگه‌داشتن آثار معنوی دوران دفاع مقدس، اولین شب خاطره عملیات رمضان در بوشهر برگزار می‌شود. 

 

وی ادامه داد: استان بوشهر سابقه حدود دو قرن مبارزه با استعمار دارد که در دوران دفاع مقدس این حضور به اوج خود رسید که با توجه به نقش‌آفرینی سپاه و ارتش در استان بوشهر برای مقابله با رژیم بعثی عراق، یاد و خاطرات فراوانی در دل رزمندگان این استان ثبت و ضبط شده که شب‌های خاطره می‌تواند به آن قالب عینی برای انتقال به جامعه بدهد.

پارسایی‌فر یادآور شد: یکی از عملیات‌هایی که رزمندگان هم استانی در آن نقش‌آفرینی کردند عملیات رمضان است که روز چهارشنبه این هفته شب خاطره با موضوع این عملیات در بوشهر برگزار می‌شود.

وی ادامه داد: با همکاری نهاد و ادارات دولتی به دنبال برگزاری شب‌های خاطره دوران دفاع مقدس در سراسر استان بوشهر هستیم.

 

/*فارس

ارسال نظر