کد خبر : 16718

رئیس شبکه بهداشت و درمان دیّر خبر داد:

نوسازی بیش از 90 درصد از مراکز بهداشتی و خانه‌های بهداشت شهرستان دیّر

نوسازی بیش از 90 درصد از مراکز بهداشتی و خانه‌های بهداشت شهرستان دیّر

رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دیّر گفت: در زمینه زیرساخت‌های بهداشت و درمان به نقطه مطلوبی رسیده‌ایم و بالای 90 درصد ساختمان‌های مراکز و خانه‌های بهداشت شهرستان نوسازی و تعمیر شده‌اند.

 به گزارش بوشهر24 و به نقل از روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر، عادل مقدس در نشست شورای سلامت و امنیت غذایی اظهار داشت: بعد از گذشت بیش از دو دهه از انتظار مردم شهرستان دیّر، امروز شاهد راه‌اندازی بیمارستان امام هادی (ع) با بهترین تجهیزات و با حضور متخصصین و کادرهای پزشکی و پیراپزشکی هستیم که این اتفاق خوشایندی برای شهرستان دیّر است.

وی تصریح کرد: بر اساس دستورالعمل‌ها و مقررات از ابتدای مردادماه، مرکز جامع سلامت حضرت مهدی (عج) دیّر از وضعیت شبانه‌روزی خارج و از این‌ پس بیماران برای دریافت خدمات بهتر و با کیفیت درمانی به بیمارستان امام هادی (ع) مراجعه کنند.

رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دیّر در خصوص مشکل ایاب و ذهاب شهروندان به بیمارستان بیان کرد: انتظار می‌رود با همکاری مسوولین بتوانیم مشکل بعد مسافتی تا بیمارستان را حل کنیم تا مردم دچار مشکل نشوند.

مقدس گفت: در زمینه زیرساخت‌های بهداشت و درمان به نقطه مطلوبی رسیده‌ایم و بالای 90 درصد ساختمان‌های مراکز و خانه‌های بهداشت شهرستان نوسازی و تعمیر شده‌اند و تا رسیدن به نقطه مطلوب فاصله چندانی نداریم.

وی با بیان این که عملیات اجرایی 7 پروژه سلامت طی دوماهه اخیر شروع‌ شده است افزود: مرکز جامع سلامت شهر بردستان و ساختمان کلینیک دهان و دندان دیّر در هفته دولت امسال به بهره‌برداری می‌رسند.

رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دیّر با اشاره به لزوم حمایت و ورود خیرین به حوزه سلامت اضافه کرد: یکی از راه‌های جذب پزشکان و متخصصان به حضور در شهرستان دیّر ایجاد و ساخت پانسیون و فراهم‌سازی فضای مناسب برای ماندگاری آنان است.

 

/*فارس

ارسال نظر