کد خبر : 16721

مدیرکل کتابخانه های عمومی استان بوشهر:

عضویت درکتابخانه های عمومی بوشهر رایگان است

عضویت درکتابخانه های عمومی بوشهر رایگان است

مدیرکل کتابخانه های عمومی استان بوشهر گفت: به میمنت میلاد با سعادت حضرت معصومه(س) و آغاز دهه کرامت، روز سه شنبه سوم مرداد ماه عضویت شهروندان در سطح همه کتابخانه‌های عمومی این استان به صورت رایگان انجام می‌شود.

به گزارش بوشهر24،سید علی هاشمی صبح امروز  اظهار داشت: به میمنت میلاد با سعادت کریمه اهل بیت حضرت معصومه(س) و آغاز دهه کرامت، روز سه شنبه سوم مرداد ماه عضویت شهروندان در سطح همه کتابخانه های عمومی این استان به صورت رایگان انجام می‌شود.

وی افزود: علاقه‌مندان می‌توانند جهت عضویت رایگان، سه شنبه سوم مردادماه به کتابخانه‌های عمومی استان مراجعه و با ارائه مدارک، ثبت‌نام کنند تا از خدمات و امکانات کتابخانه‌ها بهره‌مند شوند.

مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان بوشهر تصریح کرد: تکمیل فرم تقاضای عضویت، ارائه یک قطعه عکس 4*3 و کارت شناسایی معتبر از شرایط عضویت رایگان در کتابخانه‌های عمومی است.

هاشمی ادامه داد: در حال حاضر بالغ بر 34 هزار نفر در این استان در کتابخانه‌های عمومی عضو هستند که این میزان 3.3 درصد جمعیت استان را شامل می‌شود.

وی اضافه کرد: هم اکنون 63 باب کتابخانه عمومی در سطح استان بوشهر فعال هستند که 22 باب آن در روستاها قرار دارند.

مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان بوشهر عنوان کرد: این طرح به مناسبت بزرگداشت ولادت حضرت معصومه (س) و امام رضا(ع) در آغاز دهه کرامت و ترغیب علاقمندان به کتاب و کتاب‌خوانی در نظر گرفته شده است.

 

/*فارس

ارسال نظر