کد خبر : 16728

فرمانده انتظامی استان بوشهر:

وضعیت امنیت استان بوشهر مطلوب است

وضعیت امنیت استان بوشهر مطلوب است

فرمانده انتظامی استان بوشهر گفت: با تلاش نیروهای نظامی و انتظامی شاهد یک امنیت خوب و قابل قبولی در سطح استان بوشهر هستیم

به گزارش بوشهر24، حیدر عباس‌زاده بعد از ظهر دیروز در آیین تکریم و معارفه فرمانده دریابانی استان بوشهر اظهار داشت:  با تلاش نیروهای نظامی و انتظامی شاهد یک امنیت خوب و قابل قبولی در سطح استان بوشهر هستیم که نتیجه کارکرد شبانه‌روزینیروهای امنیتی، نیروهای مسلح، سپاه، بسیج، نیروی انتظامی و دریابانی است.

 وی افزود: از دیگر عوامل ایجاد امنیت پایدار در استان بوشهر همدلی و همراهی اعضای شورای تامین با همدیگر است که سبب شده امنیت خوبی در سراسر استان بوشهر حکم‌فرما و شاخص‌های امنیتی آن مطلوب ارزیابی شود.

فرمانده انتظامی استان بوشهر تصریح کرد: استان بوشهر با 900 کیلومتر مرزمشترک با خلیج فارس در بین 4 استان ساحلی کشور بیشترین هم‌نشینی با دریا را دارد به گونه‌ای که نزدیک به 70 درصد از لنج‌ها و شناورهای تجاری کشور متعلق به مردم استان بوشهر است.

وی ادامه داد: یکی از مشکلاتی که سبب شده مردم استان بوشهر با توجه به شغلشان که تجارت دریایی است با آن دسته و ژنجه نرم کنند، موضوع ته‌لنجی است که با پیگیری استاندار بوشهر، آئین‌نامه آن تدوین و برای گرفتن مصوبه به دولت ارسال شده که هم‌اکنون در حوزه کارشناسی قرار دارد.

 

/*فارس

ارسال نظر