کد خبر : 16736

پس از 72 ساعت اتفاق افتاد

واکنش پلیس تنگستان به جسد نوزادی در روستای پهلوان‌کشی

واکنش پلیس تنگستان به جسد نوزادی در روستای پهلوان‌کشی

پس از 72 ساعت از پیدا شدن نوزادی چند ماه در روستای پهلوان‌کشی بخش ساحلی تنگستان، رئیس پلیس این شهرستان نسبت به پیدا شدن این جسد واکنش نشان داد.

به گزارش بوشهر24، به مدد گسترش شبکه‌های مجازی تلفن همراه هر نوع اتفاق و حادثه‌ای در کسری از زمان به شکل انبوهی اطلاع‌رسانی می‌شود که دیگر ابایی برای حفظ حقوق شهروندی دیگران هم در آن ملاحظه نمی‌شود. 

بر اساس این گزارش، یکی از این رویدادهای دلخراش، پیدا شدن نوزادی چند ماه در روستای پهلوان‌کشی بخش ساحلی تنگستان بود که به شکل بسیار بدی بخش عمده‌ای از بدنش از بین رفته بود.

این موضوع در کمترین زمان ممکن و از طریق گوشی‌های تلفن همراه در بستر اینترنت قرار گرفت تا فضا جامعه استان را تحت تاثیر قرار دهد.

حال پس از 72 ساعت از رسانه‌ای شدن غیررسمی این خبر ، نیروی انتظامی شهرستان تنگستان نسبت به آن واکنش نشان داده است.

رئیس پلیس شهرستان تنگستان  اظهار داشت: به محض این که مردم محلی در روستای پهلوان‌کشی شهرستان تنگستان با جسد این نوزاد مواجه شده، مراتب را از طریق سامانه 110 به پلیس اعلام کردند که تیمی از کارشناسان بررسی صحنه جرم و تشخیص هویت به محل اعزام شدند.

وی افزود: بررسی‌های اولیه پلیس نشان داد که نوزاد دارای سنی حدود چهار تا 6 ماه بوده که بخش عمده‌ای از بدنش توسط حیوانات ولگرد خورده و از بین رفته است.

جوشن سهرابی تصریح کرد: از سرنوشت والدین این نوزاد اطلاعاتی در دسترس نیست اما پلیس تلاش می‌کند که با استفاده از ابزارهای علمی و میدانی نسبت به شناسایی آنها اقدام کند.

رئیس پلیس تنگستان عنوان کرد: جسد این نوزاد جهت ادامه مراحل قضایی در اختیار پزشکی قانونی بوشهر قرار گرفته است.

 

/*فارس

ارسال نظر