کد خبر : 1675

امام جمعه برازجان مطرح کرد

لزوم ایحاد بیمارستان مجهز و استاندارد تامین اجتماعی در دشتستان

لزوم ایحاد بیمارستان مجهز و استاندارد تامین اجتماعی در دشتستان

امام جمعه برازجان بر لزوم ایحاد بیمارستان مجهز و استاندارد تامین اجتماعی در دشتستان تاکید کرد.

به گزارش بوشهر 24 ، حجت‌الاسلام حسن مصلح عصر پنجشنبه در نشست با مدیر و کارکنان تامین اجتماعی دشتستان اظهار داشت: خدمت به مردم در هر شرایطی اهمیت زیادی دارد و هر کس مسئولیتی می‌پذیرد باید در راستای خدمت‌رسانی و خدمتگزاری به مردم دریغ نکند.

وی با آرزوی قبولی طاعات و عبادات در ماه پر برکت رمضان افزود: همان‌گونه که نماز و روزه عبادت است، دستگیری از محرومان و خدمت به خلق نیز عبادت است و در ماه مبارک رمضان پاداش ویژه‌ای دارد.

مصلح با قدردانی از خدمات و زحمات کارکنان تامین اجتماعی دشتستان ادامه داد: از خدمات نظام جمهوری اسلامی، بیمه کردن و حمایت‌های کوتاه مدت و بلند مدت از اقشار مختلف، کارگران، اصناف، رانندگان و ... است.

امام جمعه برازجان تاکید کرد: با حمایت‌های تامین اجتماعی، خانواده‌ها نگران آینده معیشتی خود نیستند، ضمن اینکه از خدمات درمانی و بیمه‌ای نیز استفاده می‌کنند.

مصلح ادامه داد: خدمات این نهاد اجتماعی باید ارتقا و گسترش یابد تا همه اقشار غیر کارگری و روستایی را نیز شامل شود و از آنها پشتیبانی صورت گیرد.

وی از بازتاب مطالبات درمانی و بیمه‌ای مردم در خطبه‌های نماز جمعه نیز خبر داد و اضافه کرد: مردم به طور مکرر خواستار بهبود وضعیت بهداشتی و درمانی هستند و این از مطالبات جدی مردم است.

امام جمعه برازجان خواستار ایجاد بیمارستان مجهز و استاندارد تامین اجتماعی در دشتستان شد و افزود: با توجه به موقعیت برازجان و مراجعه افراد زیادی از روستاها، شهرها و شهرستان‌های اطراف برای استفاده از خدمات درمانی این شهر، نیاز به یک بیمارستان مجهز تامین اجتماعی که خدمات کامل را به مراجعین ارائه کند در این شهرستان احساس می‌شود.

ارسال نظر