کد خبر : 16752

مدیرعامل باشگاه پارس‌جنوبی:

قرارداد ۱۸ بازیکن در تیم پارس‌جنوبی‌ جم ثبت شد

 قرارداد ۱۸ بازیکن در تیم پارس‌جنوبی‌ جم ثبت شد

مدیرعامل باشگاه پارس‌جنوبی گفت: قرارداد ۱۸ بازیکن در تیم پارس‌جنوبی‌ جم ثبت شد و یک مهاجم دیگر به این تیم با بررسی کادر فنی می‌پیوندد.

به گزارش بوشهر24،بهرام رضائیان با بیان اینکه در  نخستین دیدار رقابت‌های لیگ برتر  تیم پارس جنوبی‌جم مهمان گسترش فولاد تبریز است اظهار داشت: با توجه به نزدیک‌بودن شرایط آب‌وهوایی کرج با تبریز، تیم پارس‌جنوبی جم هم‌اکنون تمرینات خود را در کرج انجام می‌دهد.

وی با بیان اینکه تیم پارس جنوبی جم دومین دیدار رقابت‌های لیگ برتر میزبان تیم پیکان تهران است، خاطر‌‌نشان کرد: در دومین هفته این مسابقات 12 مرداد تیم پارس جنوبی‌جم میزبان تیم پیکان تهران در ورزشگاه تختی جم است.

مدیرعامل باشگاه پارس جنوبی با اشاره به فراهم‌بودن ورزشگاه تختی جم برای برگزاری مسابقات لیگ برتر افزود: با همکاری منطقه ویژه پارس جنوبی، بهسازی ورزشگاه تختی جم برای برگزاری رقابت‌های لیگ برتر اجرایی شده که رو به تکمیل است.

رضائیان با بیان اینکه مشکل نور ورزشگاه تختی جم با نصب نورافکن‌ها برطرف شده افزود: رختکن‌ها، جایگاه خبرنگاران، جایگاه ویژه، پیست تارتان و اتاق کنفرانس خبری آماده بهره‌برداری است.

وی با اشاره به اینکه قرار‌داد 18 بازیکن در تیم پارس جنوبی‌جم ثبت شد، خاطر‌نشان کرد: قرار‌داد 18 بازیکن در تیم پارس جنوبی‌جم ثبت شد و یک مهاجم دیگر به این تیم با بررسی کادر فنی می‌پیوندد.

مدیرعامل باشگاه پارس جنوبی با تاکید بر توانمندی بالای تیم پارس جنوبی جم گفت: بازیکنان تیم پارس جنوبی‌جم از توانمندی بالایی برخوردار است که برای این تیم آینده درخشان متصور است.

 

/*تسنیم

ارسال نظر