کد خبر : 16754

مدیر روابط عمومی شهرداری بندر بوشهر:

اولین جشنواره "شهرداری بوشهر از نگاه رسانه" برگزار می‌شود

 اولین جشنواره "شهرداری بوشهر از نگاه رسانه" برگزار می‌شود

مدیر روابط عمومی و امور بین الملل شهرداری بندر بوشهر گفت: اولین جشنواره " شهرداری بندر بوشهر از نگاه رسانه" با رویکرد دریافت اخبار، یادداشت و گزارش خبری از حوزه عملکردی شهرداری بندر بوشهر که در رسانه های محلی و کشوری منتشر شده برگزار می‌شود.

به گزارش بوشهر24، سامان نوذری امروز در گفت‌وگو با خبرنگاران اظهار داشت: در راستای شناسایی معضلات شهری و بسترسازی مناسب برای ارائه خدمات بهینه به مردم، شهرداری بندر بوشهر قصد دارد از ظرفیت رسانه‌های مکتوب و سایت‌های خبری در استفاده کند.

وی افزود: بر این اساس، شهرداری بندر بوشهر اولین جشنواره " شهرداری بندر بوشهر از نگاه رسانه" با رویکرد دریافت اخبار، یادداشت و گزارش خبری از حوزه عملکردی شهرداری بندر بوشهر که در رسانه های محلی و کشوری منتشر شده برگزار می‌کند.

مدیر روابط عمومی و امور بین الملل شهرداری بندر بوشهر تصریح کرد: خبرنگاران و روزنامه‌نگاران می‌توانند آثار خود در سه حوزه خبر، یادداشت و گزارش را تا تاریخ سیزده مرداد ماه سال جاری به ایمیل BushehrMunicipality@gmail.com  ارسال کنند.

نوذری یادآور شد: به پنج اثر برتری که توسط هیات داوران خانه مطبوعات استان بوشهر برگزیده می‌شوند به ترتیب از نفر اول تا پنجم، 500، 400، 300، 200 و 100 هزار تومان وجه نقد در مراسمی که برای تقدیر از خبرنگاران در روز خبرنگار در شهرداری بندر بوشهر برگزار می‌شود، تقدیم می‌گردد.

 

/*فارس

ارسال نظر