کد خبر : 16764

مدیر سازمان فرهنگی، اجتماعی، ورزشی شهرداری بندر بوشهر

جام فوتبال مرحوم تاجدینی در بوشهر برگزار می‌شود

جام فوتبال مرحوم تاجدینی در بوشهر برگزار می‌شود

مدیر سازمان فرهنگی، اجتماعی، ورزشی شهرداری بندر بوشهر گفت: در راستای تجلیل از خدمات بیش از چهار دهه مرحوم کریم تاجدینی، یک دوره مسابقه فوتبال به نام این مربی فقید در بوشهر برگزار می‌شود.

به گزارش بوشهر24، فاطمه صفری‌زاده صبح امروز در گفت‌وگو با خبرنگاران در بوشهر اظهار داشت: در راستای تجلیل از خدمات بیش از چهار دهه مرحوم کریم تاجدینی از مربیان پرآوازه بوشهری به فوتبال شهر بوشهر، یک دوره مسابقه فوتبال به نام این مربی فقید در بوشهر برگزار می‌شود.

وی افزود: تلاش‌های این مربی در طی قریب به چهار دهه در بندر بوشهر سبب شد تا بازیکنان خوبی به جامعه ورزش استان و کشور معرفی شود، که مهدی طارمی و حسین ماهینی ملی‌پوشان بوشهری تیم ملی فوتبال کشور و شماری از بازیکنان بوشهری شاغل در لیگ برتر و دسته اول و دوم فوتبال کشور محصول آموزش‌های این مربی بوده است.

مدیر سازمان فرهنگی، اجتماعی، ورزشی شهرداری بندر بوشهر تصریح کرد: تلاش می‌کنیم به شکل آبرومندی جام فوتبال بزرگداشت مرحوم کریم تاجدینی ویژه نونهالان را در محلات بوشهر برگزار کنیم.

وی ادامه داد: این مسابقات طی یک هفته و در سه رده‌ سنی 8، 9 و 10 ساله در میان مدارس فوتبال شهر بوشهر به شکل دوره‌ای برگزار می‌شود.

صفری‌زاده با اعلام این که 20 مدرسه فوتبال در سطح بندر بوشهر فعالیت می‌کنند، گفت: جام مرحوم کریم تاجدینی در سه محله هلالی، باهنر و بهمنی برگزار می‌گردد که مراسم قرعه‌کشی روز پنج‌شنبه پنجم مردادماه با حضور مربیان و سرپرستان تیم‌ها انجام می‌شود.

 

وی یادآور شد: زنده نگه‌داشتن یاد و خاطره بزرگان بندربوشهر در زمینه‌های فرهنگی، سیاسی، هنری، اجتماعی و ورزشی در دستور کار سازمان فرهنگی، تفریحی و ورزشی شهرداری بندر بوشهر قرار گرفته و سعی می‌شود از این فرصت برای معرفی این مفاخر استفاده شود.

 

/*فارس

ارسال نظر