کد خبر : 16774

رئیس پلیس شهرستان عسلویه:

۸۰۰۰ شاخه گل طبیعی قاچاق در شهرستان عسلویه کشف شد

 ۸۰۰۰ شاخه گل طبیعی قاچاق در شهرستان عسلویه کشف شد

رئیس پلیس شهرستان عسلویه گفت: در راستای مبارزه قاطع با قاچاق کالا، ۸ هزار شاخه گل طبیعی به ارزش ۳ میلیارد ریال در شهرستان عسلویه کشف شد.

به گزارش بوشهر24 ، سرهنگ سهام صالحی ظهر دیروز در جمع خبرنگاران در عسلویه با تاکید بر مبارزه قاطع با قاچاق کالا اظهار داشت: با اشراف اطلاعاتی و عملیاتی، تمام نقاط عسلویه مورد رصد پلیس قرار دارد و امکان جابجایی کالای بدون هویت گمرکی  وجود ندارد.

وی با اشاره به کشف کالای قاچاق در عسلویه خاطرنشان کرد: فرماندهی انتظامی عسلویه با برنامه‌ریزی جامع، مبارزه با قاچاق کالا را به عنوان یک اولویت در دستور کار قرار داده است.

رئیس پلیس عسلویه از کشف 3 میلیارد ریال گل طبیعی قاچاق در عسلویه خبرداد و افزود: ماموران هنگام گشت زنی در شهر عسلویه به یک دستگاه کامیون ایسوزو مشکوک شدند و آن را متوقف کردند.

صالحی افزود: ماموران انتظامی پس از توقف و بازرسی از کامیون یاد شده هشت هزار بوته گل طبیعی خارجی را که به صورت غیر قانونی وارد کشور شده بود، کشف کردند.

فرمانده انتظامی شهرستان عسلویه ارزش این کالای قاچاق را 3 میلیارد ریال دانست و بیان کرد: ارزش گل قاچاق کشف شده طبق نظر کارشناسان مربوط سه میلیارد ریال برآورد شده است و در این زمینه یک نفر دستگیر و به همراه خودرو و کالای کشف شده به پلیس آگاهی منتقل شد.

 

/*تسنیم

ارسال نظر