کد خبر : 16785

مدیرکل ورزش و جوانان استان بوشهر:

5 میلیارد تومان اعتبار به ورزش استان بوشهر تخصیص یافت

 5 میلیارد تومان اعتبار به ورزش استان بوشهر تخصیص یافت

مدیرکل ورزش و جوانان استان بوشهر، از ابلاغ 50 میلیارد ریال اعتبار به ورزش استان بوشهر خبر داد.

به گزارش بوشهر24، احمد بهروزیان‌فرد  بعد از ظهر امروز در جلسه بررسی مسائل و مشکلات باشگاه عقاب (سپاهان) خورموج اظهار داشت: نگاه دولت به ورزش در چند سال اخیر نگاه بسیار خوبی بوده است که در شهرستان دشتی با پیگیری‌های فرماندار و رئیس سازمان برنامه‌ و بودجه با وجود محدودیت‌های مالی در سال جاری، تأمین اعتبارات چهار پروژه مهم این شهرستان در دستور کار قرار گرفته است.

وی افزود: از سنوات قبل پروژه‌های فراوان نیمه‌تمامی در سطح شهرستان دشتی وجود داشته که در برخی موارد با گذشت 6 سال، هنوز کمتر از 30 درصد پیشرفت فیزیکی دارد.

مدیرکل ورزش و جوانان استان بوشهر تصریح کرد: شهر خورموج در زمینهٔ فضاهای ورزشی بسیار در مضیقه است و اگر کل جمعیت روستاهای دشتی جمع کنید به‌اندازه یک محله در شهر بزرگ امکانات ورزشی ندارد.

وی افزود: برای تغییر وضعیت موجود، امسال عملیات اجرایی  دو زمین فوتبال در شهر خورموج آغاز شده که با تمام ابعاد استاندارد و زمین پیست تارتار تا دهه فجر امسال به بهره‌برداری می‌رسد.

مدیرکل ورزش جوانان استان بوشهر گفت: با توجه به این‌که اکثر شهرستان‌ها دارای امکان خوابگاهی هستند در شهر خورموج  یکی از دغدغه‌های ما خوابگاه ورزشکاران بود که قول می‌دهیم در کمتر از یک ماه عملیات اجرایی آن را آغاز کنیم.

وی با اشاره به جایگاه ویژه استادیوم تختی خورموج که سال‌هاست راکد مانده، گفت: اعتباری جهت ادامه عملیات این جایگاه امسال اختصاص داده‌ایم.

بهروزیان‌ فر از ابلاغ 5 میلیارد تومان اعتبار به ورزش و جوانان استان خبر داد و یادآور شد: بخشی از این اعتبار به شهرستان دشتی اختصاص پیدا می‌کند.

وی افزود: کار ما تیم‌داری و باشگاه‌داری نیست زیرا اعتباری در این زمینه برای ما تعریف نشده است اما آنچه در توان داریم نسبت به تیم‌های ورزشی کمک خواهیم کرد که یکی از این تیم‌ها نیز عقاب خورموج است که امسال در زیرگروه لیگ دسته سوم فوتبال کشور حضور دارد.

 

/*فارس

ارسال نظر