کد خبر : 16807

رئیس پلیس شهرستان دیلم:

محموله پوشاک قاچاق در دستگاه بونکر حمل گاز در دیلم کشف شد

 محموله پوشاک قاچاق در دستگاه بونکر حمل گاز در دیلم کشف شد

رئیس پلیس شهرستان دیلم گفت: محموله پوشاک قاچاق در یک دستگاه بونکر حمل گاز به ارزش ۱.۲ میلیارد ریال در شهرستان دیلم کشف شد.

به گزارش بوشهر24، سرهنگ رضا اسماعیلی ظهر امروز در جمع خبرنگاران با اشاره به تشدید مبارزه با قاچاق اظهار داشت: در سال اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال مبارزه با قاچاق تشدید یافته چراکه قاچاق به زیرساخت‌های تولیدی، اشتغال، اقتصاد و معیشت خسارات جبران ناپذیری وارد می‌کند.

وی با اشاره با اشراف اطلاعاتی پلیس در عرصه‌های مختلف افزود: با اشراف اطلاعاتی و عملیاتی پلیس بر حوزه‌های مختلف، کشف و برخورد با فعالیت‌های عرصه قاچاق در کوتاه‌ترین زمان انجام می‌شود.

رئیس پلیس دیلم از کشف محموله قاچاق خبرداد و خاطرنشان کرد: ماموران انتظامی  با مشکوک شدن به حمل کالای قاچاق در یک دستگاه خودرو کشنده بونکر گاز، این خودرو را برای بازرسی متوقف کردند.

سرهنگ اسماعیلی اظهار داشت: خودرو مذکور پس از شناسایی توقیف و برای بررسی بیشتر به مقر انتظامی منتقل شد.

وی با اشاره به کشف پوشاک قاچاق درخودرو کشنده بونکر گاز گفت: در بازرسی انجام شده مشخص شد محموله قاچاق از نوع پوشاک و وسایل آشپزخانه فاقد مدارک گمرکی به صورت ماهرانه در بونکر گاز جاسازی شده است.

رئیس پلیس شهرستان دیلم، با بیان اینکه این محموله از گناوه بارگیری و در حال انتقال به استان تهران بود، خاطرنشان کرد: برابر نظر کارشناسان ارزش کالای مکشوفه 1.2 میلیارد ریال برآورد شده که در این راستا یک نفر دستگیر و به همراه کالای مکشوفه تحویل مراجع قضائی شد.

 

/*تسنیم

ارسال نظر