کد خبر : 16813

اولویت نخست تیم پارس جنوبی بقا در لیگ برتر فوتبال کشور است

 اولویت نخست تیم پارس جنوبی بقا در لیگ برتر فوتبال کشور است

بوشهر-ایرنا- مدیرعامل باشگاه فرهنگی ورزشی پارس جنوبی گفت: اولویت نخست این تیم بقا در لیگ برتر فوتبال کشور است و برای تحقق این مهم از هیچ تلاشی دریغ نمی کنیم.

به گزارش بوشهر24، بهرام رضائیان شامگاه شنبه در ارتباط با نخستین بازی تیمش در لیگ برتر در جمع خبرنگاران افزود: بازیکنان پارس جنوبی در هفته نخست شروع نمایشی فراتر از انتظار داشتند ولی با این وجود نباید از این نتیجه مغرور شوند.

وی بیان کرد: بازیکنان پارس جنوبی با برد 4بر یک برابر گسترش فولاد تبریز از لحاظ فنی و بدنی برتری خود را به حریف دیکته کردند.

رضائیان گفت: در این بازی بعنوان نخستین تجربه حضور پارس جنوبی در لیگ برتر نتیجه برای مجموعه تیم نیز غیرقابل پیش بینی بود.

وی در ارتباط با آخرین وضعیت ورزشگاه شهر جم نیز گفت: این استادیوم آماده میزبانی لیگ برتر شده و تمامی استانداردهای لازم از جمله زمین چمن، اسکوربورد، رختکن ها و دیگر امکانات مورد نیاز آن تکمیل شده است.

رضائیان افزود: هم اکنون آماده هستیم تا روز جمعه در حضور گسترده هواداران خود از تیم فوتبال پیکان میزبانی کنیم.

مدیرعامل پارس جنوبی در ارتباط با جدایی «محمد طیبی» کاپیتان این تیم و حضورش در لیگ قطر نیز اظهار داشت: در این راستا به فدراسیون فوتبال شکایت کردیم و صبح دوشنبه نیز از طیبی به فیفا شکایت می کنیم.

وی یادآورشد: وی با وجود اینکه با پارس جنوبی قرارداد داشته و کاپیتان تیم بود حضورش در لیگ قطر بدون هماهنگی مسئولان باشگاه و یک حرکت غیرحرفه ای بود.

تیم فوتبال پارس جنوبی جم جمعه هفته جاری در نخستین بازی خانگی خود در جم به مصاف پیکان تهران می رود.

این تیم با سه امتیاز و به لطف تفاضل گل مثبت در صدر لیگ برتر فوتبال کشور قرار دارد.

 

/*ایرنا

ارسال نظر