کد خبر : 16859

سرمربی تیم پارس جنوبی‌جم:

تیم پارس جنوبی‌جم از بومی‌ترین تیم‌های لیگ‌برتر است

 تیم پارس جنوبی‌جم از بومی‌ترین تیم‌های لیگ‌برتر است

سرمربی تیم پارس جنوبی جم گفت: یکی از بومی‌ترین تیم‌های لیگ برتر تیم پارس جنوبی‌جم است چراکه اکنون ۹ بازیکن استان بوشهر در این تیم حضور دارند که از ظرفیت بالایی برخوردار است.

به گزارش بوشهر24، مهدی تارتار صبح امروز در بازدید مسئول کمیته سازمان لیگ فوتبال ایران از ورزشگاه شهدای جم در جمع خبرنگاران با بیان اینکه  نخستین بازی تیم پارس جنوبی  در مسابقات فوتبال لیگ برتر با پیروزی پر گل همراه بود اظهار داشت:در این دیدار اتفاقات فوتبالی به نفع ما رقم خورد و روزهای سختی در پیش رو داریم.

تارتار با بیان اینکه در دیدار با گسترش فولاد بازیکنان و کادر فنی با شرایط سختی روبرو شدند و خاطر نشان کرد: پس از دریافت گل  نخست و از دست دادن پنالتی ناامید شدم ولی با توجه به ظرفیت خوبی که در تیم پارس جنوبی وجود دارد توانستیم به پیروزی دلچسب دست یابیم.

سرمربی تیم فوتبال پارس جنوبی‌جم با بیان اینکه این تیم  از 3 بازیکن که سابقه حضور در لیگ برتر دارند در ترکیب اصلی خود بهره می‌برد افزود:سایر بازیکنان تیم پارس جنوبی‌جم از لیگ یک به این تیم اضافه شدند و همین امر سبب شده بازیکنان با ترس بازی کنند که امری طبیعی است و دقایق نخست بازی با گسترش این ترس سبب شد که گل یک پنالتی از دست برود.

 تارتار کیفیت خوب برگزاری اردوی ارمنستان را یکی از دلایل مهم شروع طوفانی پارس جم در شروع لیگ برتر دانست و افزود: کمپ تمرینی ما در کشور ارمنستان دارای چمن و امکانات خوبی بود که توانستیم تمامی تاکتیک‌های خود را پیاده کنیم و با چند بازی دوستانه قبل از شروع لیگ، بهترین ترکیب خود را پیاده کردیم و نتیجه آن در بازی گسترش مشخص شد.

وی با بیان اینکه با یک برد نباید سطح توقعات مردم و مسئولان از تیم بالا برود و ماندن در این فصل لیگ برتر نیز یک افتخار است گفت: در ادوار گذشته لیگ برتر از تیم‌های صعود کننده ، به طور میانگین یک تیم به لیگ یک سقوط داشته و این نشان از سطح بالای بازی‌ها است و هدف ما قرار گرفتن در سطح بالای جدول است.

تارتار،  تیم پارس جنوبی جم را یکی از بومی‌ترین تیم‌های حاضر در لیگ برتر دانست و خاطر نشان کرد: اکنون 9 بازیکن استان بوشهر در تیم  پارس جنوبی‌جم حضور دارند که از ظرفیت خوبی برخوردارند و این در حالی است که در فوتبال حرفه‌ای دنیا دیگر بحث بومی گرایی جایی ندارد ولی در صدد آن برآمدیم تا از ظرفیت‌های موجود در استان بوشهر نیز استفاده کنیم.

سرمربی پارس جنوبی جم در خصوص بازی این هفته تیم با پیکان در شهر جم را مهم دانست و گفت: دیدار تیم پارس جنوبی‌جم با تیم پیکان در جمعه هفته جاری به عنوان نخستین بازی خانگی لیگ برتر تیم پارس جنوبی است و امیدوارم با حضور پرشور هواداران در ورزشگاه و تشویق یکپارچه تیم، حامی اصلی این تیم در این بازی باشند.

 

/*تسنیم

ارسال نظر