کد خبر : 16876

افزایش نرخ کرایه تاکسی درون شهری بوشهری از 15 مرداد

 افزایش نرخ کرایه تاکسی درون شهری بوشهری از 15 مرداد

مدیر عامل سازمان حمل و نقل بار و مسافر شهرداری بندر بوشهر گفت: با مصوبه شورای اسلامی شهر بوشهر مبنی بر افزایش 10 درصدی نرخ کرایه تاکسی های درون شهری بوشهر این افزایش از 15 مردادماه جاری اجرایی می شود.

به گزارش بوشهر24، علی توسلی اظهار داشت: این افزایش شامل نرخ تاکسی های درون شهری بوشهر از جمله گردشی، بیسیم، و تاکسی های پایانه مسافربری است.

وی بیان کرد: در این افزایش نرخ سعی شده علاوه بر جبران هزینه تاکسی ها وضعیتی معیشتی قشر ضعیف و کم در آمد نیز لحاظ شود تا فشاری بر آنها تحمیل نشود.

توسلی ادامه داد: افزایش نرخ درقالب 24 مسیر برای تاکسی های شهر بوشهر مشخص شده است.

وی گفت: هم اکنون حدود 700 دستگاه تاکسی در شهر بوشهر و حومه مشغول خدمات رسانی به مردم و مسافران هستند.

توسلی در بخش دیگری از سخنان خود گفت: 2 دستگاه اتوبوس ناوگان حمل و نقل عمومی شهرداری بندر بوشهر بازسازی شده که به ظرفیت ناوگان اتوبوسرانی درون شهری افزوده شده است.

وی با تقدیر از تلاش کارکنان فنی تعمیرگاه سازمان برای راه اندازی این 2 دستگاه اتوبوس بیان کرد: سازمان حمل و نقل بار و مسافر شهرداری بندر بوشهر برای رفاه شهروندان و کاهش زمان انتظار آنان در ایستگاه های اتوبوس همه تلاش خود را به کار گرفته است.

وی یادآور شد: هم اکنون شمار اتوبوس های این سازمان 40 دستگاه است که 36 دستگاه آن کولر دار و مابقی آن فاقد کولر هستند و از این شمار هم اکنون 33 دستگاه اتوبوس کولر دار به شهروندان بوشهری ارائه خدمات می کنند.

توسلی یادآور شد: از این شمار هم اکنون 33 اتوبوس کولر دار در شهر بوشهر فعالیت دارند و 12 دستگاه اتوبوس نیز که به بخش خصوصی واگذار شده که کار خدمات دهی به مسافران شهرهای عالی شهر، چغادک و روستاهای اطراف را انجام می دهند.

 

/*ایرنا

ارسال نظر