کد خبر : 16879

هافبک راست تیم فوتبال پارس جنوبی:

کسب سهمیه آسیا از آرزوهای تیم پارس جنوبی‌جم است

 کسب سهمیه آسیا از آرزوهای تیم پارس جنوبی‌جم است

هافبک راست تیم فوتبال پارس جنوبی کسب سهمیه لیگ قهرمان آسیا را آرزوی این تیم دانست و گفت: چندسالی بود تیمی از استان بوشهر در لیگ برتر حضور نداشت و امیدارم تیم استانم در سطح نخست فوتبال کشور خوش بدرخشد.

به گزارش بوشهر24، علی دشتی ، بازی تیم پارس جنوبی‌جم در هفته نخست در مقام گسترش فولاد تبریز را نتیجه کار تاکتیکی و تیمی دانست و اظهار داشت: بازی خوبی مقابل تیم گسترش انجام دادیم و همه بازیکن‌ها تلاش کردند تا تمام دستورات سرمربی را در زمین بازی اجرایی کنند و این به این معنا نیست که گسترش تیم ضعیفی است و عیار تیم‌ها در هفته‌های بعدی مشخص می‌شود.

هافبک راست تیم فوتبال پارس جنوبی جم، با بیان اینکه تمرینات تیم به خوبی و در فضای با نشاط در حال انجام است گفت: به دنبال کسب هر 3 امتیاز بازی در مقابل تیم پیکان هستیم و دل هواداران را شاد کنیم.

علی دشتی، کسب سهمیه لیگ قهرمان آسیا را آرزوی خود و هم تیمی‌هایش دانست و خاطر نشان کرد: چندسالی بود تیمی از استان بوشهر در لیگ برتر حضور نداشت و امیدارم تیم استانم«بوشهر» در سطح نخست فوتبال کشور خوش بدرخشد و از تیم پارس جنوبی جم به تیم ملی برسم.

وی از تماشاگران استان بوشهر و استان‌های همجوار خواست تا ورزشگاه را پر کنند و یکصدا به تشویق تیم بپردازند و به دنبال حاشیه‌ها نباشند.

علی دشتی یکی از بهترین بازیکنان پارس جنوبی جم در دیدار با پیکان  معرفی شد و در تیم منتخب هفته نخست لیگ برتر قرار گرفت.

پارس جنوبی جم روز جمعه 13 مردادماه در هفته دوم لیگ برتر در ورزشگاه تختی جم به مصاف پیکان تهران می‌رود.

 

/*تسنیم

ارسال نظر