کد خبر : 16885

معاون آب منطقه‌ای بوشهر:

برنامه‌های فرهنگ‌سازی در حوزه آب استان بوشهر گسترش یابد

برنامه‌های فرهنگ‌سازی در حوزه آب استان بوشهر گسترش یابد

معاون حفاظت و بهره‌برداری شرکت آب منطقه‌ای بوشهر گفت: برنامه‌های فرهنگ‌سازی در حوزه آب استان بوشهر گسترش یابد.

به گزارش بوشهر24، امید آزادی جو عصر پنجشنبه در نشست کارگروه اطلاع رسانی، آموزش و فرهنگ سازی آب منطقه ای بوشهر اظهار داشت: اطلاع‌رسانی و فرهنگ‌سازی مناسب نقش مهمی در دست‌یابی به اهداف مورد نظر دارد.

وی خواستار اطلاع رسانی به‌موقع شد و اضافه کرد: تمامی سرفصل‌های دستورالعمل اطلاع‌رسانی آموزش و فرهنگ‌سازی در این کارگروه بازنگری و بومی‌سازی و متناسب با نیاز دشت‌های استان، برای هر کدام از آنها نسخه‌ای جداگانه تنظیم خواهد شد.

دبیر کارگروه اطلاع رسانی، آموزش و فرهنگ سازی آب منطقه ای بوشهر نیز اظهار داشت: بحث و بررسی و نیز عملیاتی کردن محورهای هفت گانه بخش دوم دستورالعمل اطلاع رسانی، آموزش و فرهنگ‌سازی از مهمترین مباحث در این کارگروه است.

محمدرضا جهانشاهی گفت: در این جلسه مقرر شد تمامی اعضا، برنامه های خود را در زمینه اطلاع رسانی و اجرای این دستورالعمل بصورت یکساله به دبیرخانه این کارگروه تحویل و ارائه کنند.

وی ادامه داد: اطلاع رسانی به بهره برداران منابع آب های سطحی نیز از دیگر مصوبات این کارگروه بود و در همین راستا اعضا در خصوص تشکیل گروه در فضای مجازی، بهره برداران از منابع آب های سطحی را به‌صورت جداگانه لحاظ کردند.

مدیر روابط عمومی شرکت سهامی آب منطقه ای بوشهر اضافه کرد: هر چند نحوه اجرای برنامه های این دستورالعمل به‌صورت کلی در جلسه عنوان شد، ولی محور اولین کارگروه به بحث و بررسی در خصوص تهیه متن فیلمنامه، لوکیشن و نحوه تولید برنامه های رادیو و تلویزیونی با مشارکت صدا و سیمای مرکز استان اختصاص یافت که موراد مذکور به اتفاق آراء تصویب شد.

جهانشاهی ادامه داد: در راستای اجرای طرح احیا و تعادل بخشی منابع آب زیرزمینی و اجرای دستورالعمل اطلاع رسانی، آموزش و فرهنگ سازی، آب منطقه ای بوشهر در سال جاری فصل تازه ای در بومی کردن اجرای این دستورالعمل پیش رو خواهد شد.

وی تصریح کرد: طرح داناب از آغاز سال تحصیلی ۹۷-۹۶ شروع خواهد شد که امضا و تبادل این تفاهم نامه در فروردین ماه انجام شد.

جهانشاهی گفت: در راستای تهیه برنامه‌های رادیو و تلویزیون و تبلیغات محیطی، اطلاع رسانی در فضای حقیقی و مجازی با همکاری حوزه هنری و صدا وسیما در هفته آتی قراردادهایی در این خصوص به امضا خواهد رسید.

 

/*مهر

ارسال نظر