کد خبر : 16896

هیچ تابویی برای ما شکسته نشده است

محبوبیت شما موکول به حفظ و رعایت تعهد به صراط قویم و مستقیم اسلامی و انقلابی است.

محبوبیت شما موکول به حفظ و رعایت تعهد به صراط قویم و مستقیم اسلامی و انقلابی است.

مقام معظم رهبری در حکم تنفیذ ریاست جمهوری دوازدهم نکته مهمی را مرقوم داشتند:«لازم می دانم بار دیگر درباره‌ی اجرای برنامه‌ی اقتصاد مقاومتی و توجه ویژه به موضوع اشتغال و تولید داخلی تأکید کنم و یادآوری نمایم که رأی ملّت و تنفیذ آن موکول به حفظ و رعایت تعهّد به صراط قویم و مستقیم اسلامی و انقلابی است.»

بوشهر24:مقام معظم رهبری در حکم تنفیذ ریاست جمهوری دوازدهم نکته مهمی را مرقوم داشتند:«لازم می دانم بار دیگر درباره‌ی اجرای برنامه‌ی اقتصاد مقاومتی و توجه ویژه به موضوع اشتغال و تولید داخلی تأکید کنم و یادآوری نمایم که رأی ملّت و تنفیذ آن موکول به حفظ و رعایت تعهّد به صراط قویم و مستقیم اسلامی و انقلابی است.»

دیروز، همزمان با مراسم تحلیف ریاست جمهوری ایران اسلامی به عنوان کشوری که نماد استکبارستیزی در جهان است، در جای دیگری از کره جغرافیا، دو بازیکن فوتبال ایرانی در مسابقه ای باشگاهی با تیم از رژیم صهیونیستی به میدان رفتند. بسیاری از معاندان و بدخواهان، این حرکت را شکست تابویی خواندند که سال هاست ورزشکاران ما با دفاع از انسانیت انسان دنبال می کنند و خواستار تکرار این حرکت شده اند.

فلسفه عدم روبرویی ورزشکاران ما با این جنایتکاران ابتدا این است که اصلا چنین کشوری وجود ندارد که بخواهیم با آن مبارزه کنیم و ثانیا متجاوزان به خاک پاک فلسطین، ظالم و کودک کش هستند و بزرگترین جنایات تاریخ آدمیت را در این خاک شاهدیم بدون این که سردمداران استکبار کوچکترین اخمی بر پیشانیشان بیفتد.

فرهنگ‌های شرقی بالاترین درجه کار خیر را کمک به افراد مظلوم می دانند. اسلام عزیز علاوه بر تاکید بر این نیت پاک، افق کار خیر را دو پله بالاتر برده است. اول رفع تبعیض ها و دوم مقابله با ظالم که سرچشمه تبعیض و فساد و ظلم و فقر است. یعنی مقابله با ظالم کنید تا فقر عمومی نیز از بین برود. مقابله با تبعیض کنید تا فقر را در سرزمینی از بین ببرید. اگر همه ما مسئولیم برای کمک به مظلوم پس همه ما مسئولیم مقابل استکبار بایستیم.

اسرائیل کشور نیست. جرثومه ایست در دل کشور اسلامی فلسطین که باید نابود گردد. و این تحریم هم مختص ما نیست، بسیاری از آزادگان و آزادی خواهان جهان حتی در عرصه فوتبال از جمله بوفون، رونالدو، کریس رونالدو، مارادونا و... به آن پایبند بوده اند.

حکم تنفیذی که امام خامنه ای دیروز صادر کردند نکته مهمی در بر داشت. وقتی رییس جمهور مملکتی حکمش مشروط به در خط انقلاب بودن است وضعیت ورزشکار و هنرمند و... دیگر جای خود دارد. ملت انقلابی ما تا زمانی پشت شما هستند که تعهد داشته باشید به صراط قویم و مستقیم اسلامی و انقلابی.

اینجا هیچ تابویی شکسته نشده است. فقط دو ‌نفر از چرخ انقلاب انسانیت تاریخ خارج شدند. ریزش هایی چنین داریم و رویش هایی بیشمار که در این سالیان، زیاد شاهدش بوده ایم.

فان حزب الله هم الغالبون

 

انتهای پیام/*

ارسال نظر