کد خبر : 16903

فرماندار دشتی خبر داد:

۸۰ میلیارد ریال به بخش آموزش دشتی اختصاص یافت

۸۰ میلیارد ریال به بخش آموزش دشتی اختصاص یافت

فرماندار دشتی گفت: در سال جاری ۸۰ میلیارد ریال به بخش آموزش این شهرستان اختصاص یافت.

به گزارش بوشهر24، غلامرضا مهرجو صبح شنبه در جلسه شورای آموزش وپرورش شهرستان دشتی از تلاش اعضاء تقدیر کرد و اظهار داشت: در سال جاری با عنایت استاندار بوشهر و رئیس سازمان برنامه و بودجه اعتبارات عمرانی شهرستان رشد دو برابری داشته است.

وی افزود: امیدواریم با تخصیص به موقع این اعتبارات پروژه های نیمه تمام تکمیل و و بتوانیم پروژه های جدید عملیات اجرایی آنها را آغاز کنیم.

مهرجو با تاکید بر اینکه برخی از مدارس شهرستان نوسازی می شوند، گفت: امسال ۴۰ میلیارد ریال برای نوسازی مدارس مصوب شده که احداث دو مدرسه ۱۲ کلاسه در خورموج و کاکی از مهمترین پروژه ها است.

وی با بیان اینکه فضاهای ورزشی مدارس شهرستان توسعه پیدا می کند یادآور شد: در سال جاری نیز بالغ بر ۱۹ میلیارد ریال به تعمیر و تجهیز مدارس اختصاص یافته است.

مهرجو از آغاز پژوهش سرای خواهران در سطح شهرستان خبر داد و گفت: امسال سرانه فضاهای ورزشی دانش آموزان افزایش پیدا کرده است.

وی با اشاره به کلاس های تقویت بنیه علمی گفت: دبیران مدارس راهکارها و طرح های راهبردی برای استفاده بهتر از این طرح ارائه کنند.

مهرجو به نگاه بلند استاندار به مقوله آموزش و پرورش اشاره کرد و یادآور شد: این طرح با نظر استاندار در استان اجرایی شده که تاکنون نتایج خوبی در راستای تقویت بنیه آموزشی داشته است.

 

/*مهر

ارسال نظر