کد خبر : 16915

مسوول کمیته مسابقات هیات ورزش‌های رزمی استان بوشهر خبر داد

افتخار آفرینی رزمی‌کاران دشتستانی در مسابقات کیک بوکسینگ استان فارس

 افتخار آفرینی رزمی‌کاران دشتستانی در مسابقات کیک بوکسینگ استان فارس

مسوول کمیته مسابقات هیات ورزش‌های رزمی استان بوشهر گفت: دو نفر از رزمی‌کاران باشگاه کیک‌بوکسینگ کانون امام خمینی برازجان در مسابقات استانی و سوپرفایت سبک تای‌کیک‌بوکسینگ استان فارس به مقام قهرمانی دست پیدا کردند.

به گزارش بوشهر24، عبدالرحمان فرزام نماینده کمیته AIKIA آسیا و اروپا در پهنه جنوبی کشور و مسوول کمیته مسابقات هیات ورزش‌های رزمی استان بوشهر امروز صبح در گفت‌وگو با خبرنگاران اظهار داشت: مسابقات استانی و سوپرفایت سبک تای‌کیک‌بوکسینگ استان فارس با حضور سیصد نفر شرکت‌کننده از ۱۰ شهرستان به میزبانی هیات ورزش‌های رزمی شهرستان فیروزآباد برگزار شد.

وی افزود: در این مسابقات هفت رزمی‌کار از شهرستان دشتستان حضور داشتند که در نهایت راشد ادهم زهی در وزن ۵۰ کیلوگرم جوانان و محمد سجاد جان‌نثار در وزن ۲۵ کیلوگرم نونهالان با پیروزی بر حریفان خود موفق به کسب مقام اول و دریافت کمربند طلایی شدند.

مسوول کمیته مسابقات هیات ورزش‌های رزمی استان بوشهر تصریح کرد: علیرضا نجفی‌برازجانی در وزن ۵۰ کیلوگرم نوجوانان، مقام دوم و اسماعیل باقرپور در وزن ۴۵کیلوگرم نوجوانان مقام سوم را کسب کردند.

نماینده کمیته AIKIA آسیا و اروپا در پهنه جنوبی کشور درخصوص فعالیت مجموعه باشگاه‌های کیک‌بوکسینگ فرزام در استان‌های بوشهر و فارس بیان کرد: مجموعه باشگاه‌های کیک‌بوکسینگ فرزام از سال 1379 در شهرستان دشتستان فعالیت خود را آغاز کرد و با گسترش فعالیت‌ها و استقبال نوجوانان و جوانان از این رشته رزمی در سطح استان بوشهر تعداد باشگاه‌هایی که با مدیریت اینجانب در جنوب کشور فعالیت می کنند به 6 باشگاه افزایش پیدا کرد.

فرزام اضافه کرد: رزمی‌کاران باشگاه‌های فرزام در مسابقه رزمی فیروزآباد موفق به کسب 5 مقام قهرمانی، 5 مقام دوم و 5 مقام سوم شدند.

 

/*فارس

ارسال نظر