کد خبر : 16964

رئیس هیئت ورزش‌های جانبازان و معلولان استان بوشهر مطرح کرد

ورزشکار بانوی بوشهری در مسابقات پارادوومیدانی جهان نشان طلا برگردن آویخت

 ورزشکار بانوی بوشهری در مسابقات پارادوومیدانی جهان نشان طلا برگردن آویخت

رئیس هیئت ورزش‌های جانبازان و معلولان استان بوشهر گفت: بانوی ورزشکار استان بوشهر شرکت کننده در مسابقات پارادوومیدانی جهان در رشته پرتاب وزنه و دیسک دو نشان طلا بر گردن آویخت.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از بوشهر، ابراهیم بحرانی ظهر امروز  در استقبال بازگشت بانوان قهرمان استان بوشهر از مسابقات پارادوومیدانی جوانان جهان با بیان اینکه این بانوان در مسابقات پارادوومیدانی جوانان جهان خوش درخشیدند اظهار داشت: در این مسابقات که در سوئیس برگزار شد، فاطمه انصاری در رشته پرتاب وزنه و دیسک دو نشان طلا بر گردن آویخت و سعیده عبداللهی نیز با وجود شایستگی‌ها به سبب نداشتن رقیب نتوانست به نشان دست یابد.

وی با بیان اینکه این دو ورزشکار بوشهری برای نخستین‌بار است که در مسابقات بین المللی شرکت می‌کنند تصریح کرد: فاطمه انصاری در کلاس اف 42، توانست در رشته‌های پرتاب وزنه و دیسک در مصاف با رقبای خود به نشان ارزشمند طلا دست یابد.

رئیس هیئت ورزش‌های جانبازان و معلولان استان بوشهر با بیان اینکه سعیده عبداللهی در کلاس اف 44 در این مسابقات شرکت کرد گفت: این ورزشکار بوشهری چون در رشته پرتاب وزنه رقیب نداشت نتوانست نشان کسب کند و در رشته پرتاب دیسک هم حریف آمریکایی ، توانست جایگاه نخست را کسب کند و سعیده عبداللهی از دستیابی به نشان بازماند.

بحرانی با تقدیر از تلاش هر دو  ورزشکار استان بوشهر در مسابقات جهانی گفت: این دو ورزشکار دو رقابت پاراآسیایی امارات و اندونزی را پیش‌رو دارند که امیدواریم در هر دو رقابت بدرخشند.

وی با اشاره به وجود استعدادهای ورزشی در استان بوشهر، نبود مکان مناسب برای تمرین و مشکلات مالی را دو  مشکل اصلی ورزشکاران جانباز و معلول این استان عنوان کرد.

 

/*تسنیم

ارسال نظر