کد خبر : 16976

رئیس پلیس تنگستان:

توقیف خودروهای شوتی حامل قاچاق در تنگستان ۱۴۱ درصد افزایش یافت

 توقیف خودروهای شوتی حامل قاچاق در تنگستان ۱۴۱ درصد افزایش یافت

رئیس پلیس تنگستان گفت: در راستای مبارزه با کالای قاچاق در محورهای مختلف شهرستان تنگستان، در ۴.۵ ماه امسال توقیف خودروهای شوتی حامل کالای قاچاق ۱۴۱ درصد افزایش یافت.

به گزارش بوشهر24، سرهنگ جوشن سهرابی ظهر امروز در نشست هم‌اندیشی با اصحاب رسانه در تنگستان با اشاره به نقش مهم خبرنگاران در بصیرت‌افزایی اظهار داشت: خبرنگاران نقش مهم و موثری در لایه‌های مختلف جامعه در راستای آگاهی بخشی دارند.

وی، خبرنگاران را جبهه هدایت‌گری جامعه دانست و افزود: جایگاه و نقش اصحاب رسانه در اداره افکار عمومی و رشد و بالندگی یک نقش بی‌نظیری است که می‌تواند جامعه را به سمت توسعه و پیشرفت هدایت‌گری کند.

رئیس پلیس شهرستان تنگستان با قدردانی از اصحاب رسانه در  همکاری و تعامل در عرصه ماموریت‌های پلیس تصریح کرد: پلیس در جامعه با ماموریت‌های گوناگون نیاز به مشارکت‌های مردم به ویژه اصحاب رسانه است که در این راستا از خدمات خبرنگاران در این حوزه قدردانی می‌شود.

سهرابی افزود: نقش رسانه‌ها در جامعه و تعامل مطلوب پلیس با این قشر دلسوز نقش به‌سزایی در جذب مشارکت همگانی و بسترسازی امنیت در جامعه داشته و تلاش شبانه روزی رسانه‌ها در راستای حفظ آرمان‌های نظام مقدس جمهوری اسلامی همواره قابل ستایش و تقدیر بوده است.

وی،از افزایش 200 درصدی کشفیات کالای قاچاق در چهار ماهه نخست امسال در مقایسه با مدت مشابه سال قبل خبر داد و گفت: در راستای مبارزه با کالای قاچاق در محورهای مختلف شهرستان تنگستان، در 4.5 ماه امسال توقیف خودروهای شوتی حامل کالای قاچاق 141 درصد افزایش یافت.

رئیس پلیس تنگستان با بیان اینکه وقوع انواع سرقت‌ها در 4 ماهه نخست امسال 32 درصد کاهش نشان می‌دهد افزود: وقوع جرائم خشن نیز 25 درصد در مقایسه با مدت مشابه سال قبل کاهش داشته است.

سرهنگ سهرابی، نقش تاثیرگذار مشارکت جدی مردم و شهروندان  در توجه به توصیه‌های پلیس ستودنی دانست و از رشد 218 درصدی جمع‌آوری اتباع غیرمجاز در تنگستان خبر داد.

 

ارسال نظر