کد خبر : 17012

رئیس پلیس شهرستان تنگستان مطرح کرد

توقیف خودرو شوتی با ۶۰۰ میلیون ریال کالای قاچاق در محور تنگستان

 توقیف خودرو شوتی با ۶۰۰ میلیون ریال کالای قاچاق در محور تنگستان

رئیس پلیس شهرستان تنگستان گفت: در راستای مبارزه با قاچاق کالا با تلاش ماموران نیروی انتظامی، خودروسواری شوتی با بیش از ۶۰۰ میلیون ریال کالای قاچاق در محور تنگستان توقیف شد.

به گزارش بوشهر24، سرهنگ جوشن سهرابی ظهر امروز در نشست با خبرنگاران با قدردانی از تعامل خبرنگاران با پلیس در اجرای ماموریت‌های نیروی انتظامی اظهار داشت: با توجه به تعدد ماموریت‌های نیروی انتظامی مشارکت مردم و خبرنگاران در اجرای این ماموریت‌ها، با موفقیت مواجه است به‌گونه‌ای در این شهرستان امنیت قابل توجهی حکم‌فرماست.

وی با اشاره به ماموریت نیروی انتظامی در مبارزه با قاچاق کالا از افزایش کشفیات کالای قاچاق در این شهرستان خبر داد و خاطرنشان کرد:  در 4 ماه نخست امسال کشف کالای قاچاق در تنگستان 200 درصد در مقایسه با مدت مشابه سال قبل افزایش دارد.

رئیس پلیس شهرستان تنگستان با اشاره به برخورد قاطع با خودروهای شوتی حامل کالای قاچاق در محورهای تنگستان بیان کرد: خودروهای شوتی حامل کالای قاچاق ضمن اینکه جاده‌های استان را ناایمن می‌کند سبب بروز مشکلات و آسیب‌های مختلف می‌شود.

سرهنگ سهرابی با بیان اینکه در 4.5 ماه امسال  توقیف خودروهای شوتی حامل کالای قاچاق 141 درصد افزایش یافته از کشف محموله قاچاق در خودرو سواری شوتی خبر داد و تصریح کرد: در راستای اجرای مصوبه قرارگاه مبارزه با قاچاق استان بوشهر درباره برخورد با خودروهای سواری تندرو شوتی حامل کالای قاچاق، این موضوع در اولویت ماموریت‌های انتظامی شهرستان قرار گرفت.

وی با اشاره به توقیف  خودرو سواری شوتی در ایستگاه بازرسی تنگستان بیان کرد: ماموران انتظامی مستقر در ایستگاه بازرسی شهید جعفری تنگستان با توقیف یک دستگاه خودروی سواری پارس محموله کالای قاچاق شامل 335 کارتن 30 عددی اره باغبانی، دو کارتن قفل کتابی هر کارتن 48 عدد و 300 عدد انواع آچار در مارک‌های مختلف کشف شد‌.

رئیس پلیس شهرستان تنگستان، اموال مکشوفه از خودروی سواری شوتی یاد شده را به ارزش 600 میلیون ریال دانست و گفت: در این رابطه یک‌نفر دستگیر، یک دستگاه خودرو سواری توقیف و محموله قاچاق برای سیر مراحل قانونی به مقر پلیس تنگستان منتقل شد.  

 

/*تسنیم

ارسال نظر