کد خبر : 17017

خواننده قطعه معروف "سرگشته"

محمود جهان عاشق کارش بود/ غیرتِ درونیِ محمود جهان بوشهر بود

 محمود جهان عاشق کارش بود/ غیرتِ درونیِ محمود جهان بوشهر بود

هنرمند بوشهری گفت: از طرف کسی که حدود 29 سال از نزدیک با زنده‌یاد محمود جهان بودم و او را برادر برزگم می دانم عرض می کنم که این هنرمند عاشق کارش بود.

 به گزارش بوشهر24، حسین کشتکار خواننده قطعه معروف "سرگشته" صبح امروز  با بیان تسلیت به مناسبت درگذشت زنده‌یاد محمود جهان به خانواده وی، اهالی موسیقی به ویژه مردم استان بوشهر اظهار داشت: از طرف کسی که حدود 29 سال از نزدیک با زنده‌یاد محمود جهان بودم و او را برادر برزگم می‌دانم عرض می‌کنم که این هنرمند عاشق کارش بود.

وی با بیان این که محمود جهان عاشق زندگی کرد و عشقش موسیقی بود، افزود: البته در این راه سختی‌های بسیاری چه در بوشهر و چه دیگر نقاط کشور متحمل شد اما اکنون باید بگویم گذشته‌ها گذشته است.

خواننده قطعه معروف "سرگشته" با بیان این که بسیاری از هنرمندان و مردم از هنر و هنرمندی محمود جهان فیض برده‌اند، ابراز داشت: به جرات می‌گویم عشق و غیرت درونی محمود جهان بوشهر بود.

کشتکار با اشاره به مهربانی زنده‌یاد جهان افزود: اگرچه ممکن بود وی گلایه‌هایی داشته باشد اما دلِ بسیار رئوف و بخشش قابل ملاحظه‌ای داشت.

وی با قدردانی از حوزه هنری استان بوشهر برای برگزاری مراسم بزرگداشت محمود جهان ابراز امیدواری کرد مدیران هنری استان بیش از گذشته هوای هنر و هنرمند را داشته باشند.

کشتکار یادآور شد: به دلیل تاثیرگذاری مرحوم جهان بر موسیقی نواح جنوب، قطعه معروف خود به نام "سرگشته" را به روح محمود جهان تقدیم می‌کنم.

گفتنی است مراسم بزرگداشت زنده‌یاد محمود جهان به همت حوزه هنری استان بوشهر و با حضور هنرمندان، علاقمندانِ آن مرحوم و مردم در سینما بهمن این شهر برگزار شد.

 

/*فارس

ارسال نظر