کد خبر : 17019

مدیرعامل خانه مطبوعات استان بوشهر:

جشنواره شعر "حماسه چشم‌هایش" با موضوع شهید حججی در بوشهر آغاز بکار کرد

 جشنواره شعر "حماسه چشم‌هایش" با موضوع شهید حججی در بوشهر آغاز بکار کرد

مدیرعامل خانه مطبوعات و رسانه‌های استان بوشهر گفت: جشنواره شعر حماسه چشم‌هایش با موضوع شهید حججی آغاز شده که علاقه‌مندان می‌توانند تا ۱۰ شهریورماه آثار خود را به خانه مطبوعات بوشهر ارسال کنند.

به گزارش بوشهر24، مازیار هوشمند ظهر امروز در نشست اعضای خانه مطبوعات استان بوشهر با امام جمعه این شهر با اشاره به فعالیت 80 رسانه دارای مجوز استان بوشهر اظهار داشت:80 رسانه دارای مجوز در استان بوشهر فعال است که 90 درصد فعالیت آنان محلی است و از این تعداد 42 رسانه مکتوب هستند.

وی با بیان اینکه 32 پایگاه خبری در استان بوشهر فعال است گفت: این رسانه‌ها دارای مجوز رسمی هستنذد و این در حالی است که 180 پایگاه خبری هم بدون مجوز در استان بوشهر فعالیت دارند.

رئیس هیئت مدیره خانه مطبوعات بوشهر  با تاکید بر  ارتقاء کمی و کیفی  مطبوعات محلی استان بوشهر بیان کرد: هدف ما در خانه مطبوعات ارتقا کمی و کیفی مطبوعات محلی است و در این مسیر برنامه‌های متعددی در دستور کار قرار دارد.

هوشمند، تلاش برای کمک به اقتصاد رسانه‌ها را از برنامه مهم خانه مطبوعات استان بوشهر دانست و تصریح کرد: تلاش  دست اندرکاران خانه مطبوعات استان بوشهر برای کمک به اقتصاد رسانه‌های استان است و دولت هم در این زمینه بسته‌های حمایتی را تدوین و ابلاغ کرده است.

وی با اشاره به ساماندهی رسانه‌ها و خبرنگاران استان بوشهر خاطر نشان کرد: تصمیمات خانه مطبوعات استان بوشهر بر اساس نظرات اصحاب رسانه تدوین شده و یکی از این تصمیمات برگزاری کارگاه‌های آموزشی برای اهالی رسانه است.

رئیس هیئت مدیره خانه مطبوعات استان بوشهر  با تاکید بر توجه به  تحقق بیمه خبرنگاران گفت: در رابطه با امنیت شغلی خبرنگاران، مدیران رسانه‌ها موظف  می‌شوند که بیمه خبرنگاران را پرداخت کنند.

هوشمند، برگزاری تورهای سیاحتی، آموزشی، برقرار تعامل با دستگاه‌های اجرایی را از برنامه‌های مهم خانه مطبوعات  استان بوشهر دانست و  تصریح کرد:جشنواره شعر حماسه چشم‌هایش با موضوع شهید حججی آغاز شده که علاقمندان می‌توانند  تا 10 شهریورماه آثار خود را به خانه مطبوعات بوشهر ارسال کنند.

 

/*تسنیم

ارسال نظر