کد خبر : 17027

مدیرکل ورزش و جوانان استان بوشهر:

۱۵۰ میلیارد تومان وام ازدواج در استان بوشهر پرداخت شد

 ۱۵۰ میلیارد تومان وام ازدواج در استان بوشهر پرداخت شد

مدیرکل ورزش و جوانان استان بوشهر گفت: در راستای فراهم شدن تسهیلات لازم به زوج‌های جوان سال گذشته افزون بر ۱۵۰ میلیارد تومان وام ازدواج در استان بوشهر پرداخت شده است.

به گزارش  بوشهر24، احمد بهروزیان‌فرد صبح امروز در نشست ستاد ساماندهی امور جوانان استان بوشهر، جوانان را سرمایه اصلی جامعه دانست و اظهار داشت: توجه به جوانان و حمایت از برنامه‌ها و طرح‌های آنان در اولویت‌ها است.

وی، نسل جوان را ارزشمند ترین سرمایه اجتماعی کشور  دانست و تاکید کرد: نسل جوان، نسل پویای جامعه و سازنده کشور است و به همین سبب ارزشمندترین سرمایه اجتماعی محسوب می‌شوند.

مدیرکل ورزش و جوانان استان بوشهر با بیان اینکه هم‌افزایی منابع و ظرفیت‌های دستگاه‌های اجرایی در راستای ساماندهی امور جوانان مهم است گفت: با مشارکت دستگاه‌های اجرایی به ویژه دستگاه فرهنگی در حوزه جوانان می‌توان در حل مشکلات آنان به ویژه در امر کاهش آسیب طلاق گام برداشت.

بهروزیان‌فرد، با تاکید بر توجه به توانمند سازی جوانان در عرصه‌های مختلف ازضربتی  شدن پرداخت وام ازدواج  به جوانان خبر داد و افزود: با اجرایی شدن این مهم  و به روز شدن پرداخت وام ازدواج، مشکلات این بخش برداشته شده است.

وی به پرداخت وام ازدواج در  استان بوشهر اشاره و  تصریح کرد: در راستای فراهم شدن تسهیلات لازم به زوج‌های جوان سال گذشته افزون بر 150 میلیارد تومان وام ازدواج در استان بوشهر پرداخت شده است.

مدیرکل ورزش و جوانان استان بوشهر با اشاره اینکه این استان از استان‌های با نرخ بالای جمعیت جوان است بیان کرد: برای حل مشکلات اشتغال، ازدواج و مهارت جوانان و راهکارهای لازم برای حل مشکلات جوانان کمیته‌های تخصصی جوانان در استان بوشهر تشکیل می‌شود.

 

/*تسنیم

ارسال نظر