کد خبر : 17089

فرمانده انتظامی شهرستان گناوه خبر داد

کشف 5 دستگاه موتورسیکلت سرقتی و دستگیری سارق در گناوه

کشف 5 دستگاه موتورسیکلت سرقتی و دستگیری سارق در گناوه

فرمانده انتظامی شهرستان گناوه از دستگیری سارق و کشف پنج دستگاه موتورسیکلت خبر داد.

به گزارش بوشهر24، داریوش مردانی صبح امروز اظهار داشت: ماموران پلیس آگاهی به منظور کشف سرقت‌های موتورسیکلت با اقدامات فنی ، موفق به شناسایی سارق شده و پس از هماهنگی با مرجع قضایی طی عملیاتی منسجم او را دستگیر کردند. 

وی افزود: متهم " ک . ل " به دلیل ارتکاب دیگر جرائم در زندان بسر می‌برد اما به محض اخذ مرخصی، با توجه به اعتیاد شدید و به منظور تامین مواد مخدر، اقدام به سرقت موتورسیکلت در محله‌های شلوغ شهر می‌کرد. 

فرمانده انتظامی شهرستان گناوه تصریح کرد: شگرد سارق به این نحو بوده که ابتدا سوژه خود را انتخاب و به محض اینکه فرد از موتورسیکلتش جدا می‌شد، آن را برداشته و به محلی دیگر انتقال و با یکسره‌کردن سوئیچ، کاملا از محل متواری می‌شد. 

این مقام انتظامی افزود: متهم در بازجویی خود به سرقت پنج دستگاه موتورسیکلت اعتراف و در ادامه مال‌خران دستگیر و موتورسیکلت‌ها کشف و به مالباختگان تحویل شدند. 

مردانی با اشاره به ارتکاب برخی از جرائم توسط مجرمان در زندانی در حال مرخصی بوجود می‌آید اضافه کرد: در این خصوص با مقام قضایی طی جلسه‌ای هماهنگی‌های لازم به عمل آمد تا با کنترل، نظارت و اخذ تعهد از بوجود آمد موارد مشابه پیشگیری شود. 

فرمانده انتظامی شهرستان گناوه یادآور شد: پس از رسیدگی کامل به پرونده فوق متهم مجددا به زندان عودت شد. 

 

/*فارس

ارسال نظر