کد خبر : 17103

رقابت‌های فوتبال ساحلی جوانان کشور

تیم پارس جنوبی از سد صنعت فرش حداد اصفهان گذشت

 تیم پارس جنوبی از سد صنعت فرش حداد اصفهان گذشت

در رقابت‌های فوتبال ساحلی جوانان کشور تیم پارس جنوبی به عنوان میزبان، در ورزشگاه ساحلی بوشهر با نتیجه پنج بر سه برابر صنعت فرش حداد اصفهان پیروز شد.

به گزارش بوشهر24، رقابت‌های فوتبال ساحلی جوانان کشور ظهر امروز در ورزشگاه ساحلی بوشهر با شرکت شش تیم آغاز شد.

رئیس کمیته فوتبال ساحلی هیئت فوتبال استان بوشهر با اشاره به اینکه رقابتهای فوتبال ساحلی جوانان کشور با سه بازی در دهکده گردشگردی دریایی بوشهر آغاز شده است اظهار داشت:این مسابقات با حضور تیم‌های گلسا پوش یزد، ایفا اردکان یزد، پارس جنوبی، صنعت فرش حداد اصفهان، آرتین چابهار و شهرداری چابهار به مدت پنج روز  برگزار می‌شود.

علیرضا سعیدی با اشاره به برگزاری سه دیدار در روز نخست این مسابقات گفت : در روز نخست این رقابت‌ها تیمهای گلسا پوش یزد با نتیجه سه بر یک از تیم ایفا اردکان یزد  گذشت  و آرتین چابهار با نتیجه چهار بر سه تیم شهرداری چابهار  را شکست داد.

رئیس کمیته فوتبال ساحلی هیئت فوتبال استان بوشهر با اشاره به پیروزی تیم میزبان در این رقابت‌ها گفت: در سومین دیدار روز نخست تیم پارس جنوبی به عنوان میزبان با نتیجه پنج بر سه برابر صنعت فرش حداد اصفهان پیروز شد.

سعیدی با بیان اینکه این رقابتها به صورت دوره‌ای تا روز پنجم شهریور برگزار می‌شود گفت: در این مسابقات همه تیم‌ها با هم به رقابت می‌پردازند تا تیم کسب کننده بیشترین امتیاز از مجموع بازی‌ها بعنوان قهرمان معرفی شود.

 

/*تسنیم

ارسال نظر