کد خبر : 17119

برای شرکت در مسابقات کشوری فوتبال بانوان

دو بانوی گناوه‌ای به تیم منتخب فوتبال بانوان زیر ۱۴ سال بوشهر راه یافتند

دو بانوی گناوه‌ای به تیم منتخب فوتبال بانوان زیر ۱۴ سال بوشهر راه یافتند

برای شرکت در مسابقات کشوری فوتبال بانوان که در مشهد مقدس برگزار می‌شود، دو بانوی گناوه‌ای به تیم منتخب فوتبال بانوان زیر ۱۴ سال استان بوشهر دعوت شدند.

به گزارش بوشهر24، مسوول روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان گناوه صبح امروز اظهار داشت: دو بانوی گناوه‌ای در تیم منتخب فوتبال بانوان زیر ۱۴ سال استانی جهت حضور در مسابقات کشوری انتخاب شدند.

وی افزود: مسابقات استانی فوتبال بانوان زیر ۱۴ سال با شرکت ۱۴ تیم از بوشهر،گناوه، جم ،کنگان، اهرم، شبانکاره، دشتستان و عسلویه در ورزشگاه شهید بهشتی بوشهر برگزار شد.

افسانه پارسا تصریح کرد: در این دور از مسابقات سه نفر از بازیکنان گناوه به نام‌های سارا شیر‌افکن، سایه تمیمی و خدیجه محمدپور موفق به حضور در تیم منتخب استان بوشهر شدند که در نهایت و پس از برگزاری اردو دو نفر از آنها به نام های سارا شیرافکن و خدیجه محمدپور برای اعزام به مسابقات کشوری که در مشهد مقدس برگزار خواهد شد در تیم استان بوشهر حضور خواهند داشت.

وی ادامه داد: مربیگری تیم گناوه را در این مسابقات، معصومه بهمنیاری با همراهی نازنین لیراوی بر عهده داشت و مسابقات کشوری نیز در ۱۲ شهریور در مشهد مقدس برگزار خواهد شد.

 

/*فارس

ارسال نظر