کد خبر : 17146

به مناسبت هفته دولت

اولین جشنواره فرهنگی ورزشی کارکنان زن ادارات گناوه برگزار شد

اولین جشنواره فرهنگی ورزشی کارکنان زن ادارات گناوه برگزار شد

در راستای افزایش شور و نشاط ، اولین جشنواره کارکنان زن ادارات گناوه به مناسبت هفته دولت برگزار شد.

به گزارش بوشهر24، صبح امروز اولین جشنواره فرهنگی و ورزشی کارکنان زن ادارات گناوه به مناسبت هفته دولت در سه رشته آمادگی جسمانی، طناب کشی و دارت برگزار شد

بر اساس این گزارش، این جشنواره با حضور کارکنان زن در ادارات فنی و حرفه‌ایی، شبکه بهداشت، فرمانداری،کارکنان دانشگاه پیام نور، اداره بندر، اداره ورزش و جوانان، اداره کار و رفاه اجتماعی، هلال احمر، محیط زیست و آموزش وپرورش در سالن ورزشی حوادث گناوه برگزار شد.

این جشنواره  همراه با نرمش صبحگاهی ،ایستگاه سلامت هلال احمر ،ایستگاه تست قند خون و چربی شبکه بهداشت برگزار شد که در پایان در رشته دارت زهرا عابدینی از فرمانداری، زهرا نقاش و زهرا احمدی از اداره کار  و ناهید غلامی  از آموزش و پرورش گناوه نفرات اول تا چهارم شدند.

در رشته آمادگی جسمانی زیبا موسوی از آموزش و پرورش، نصرت شهابی از فرمانداری  و لیلا سیفی از آموزش و پرورش نفرات اول تا سوم شدند و در رشته طناب‌کشی نیزآموزش و پرورش مقام اول  را کسب کرد.

در این مسابقات که همراه با موسیقی زنده، اجرای حرکات ایروبیک ژیمناستیک، پذیرایی و تقدیر از ورزشکاران برتر بود، رئیس اداره ورزش و جوانان و معاون فرماندار شهرستان گناوه نیز حضور داشتند.

 

/*فارس

ارسال نظر