کد خبر : 17160

رئیس ورزش و جوانان بخش کاکی شهرستان دشتی خبر داد

برگزاری مسابقات فوتسال مناطق غرب کشور در بخش کاکی شهرستان دشتی

برگزاری مسابقات فوتسال مناطق غرب کشور در بخش کاکی شهرستان دشتی

مسابقات فوتسال مناطق غرب کشور با حضور پنج استان کشور در بخش کاکی شهرستان دشتی استان بوشهر آغاز شد.

به گزارش بوشهر24، از امروز مسابقات فوتسال مناطق غرب کشور با حضور پنج استان کشور در بخش کاکی شهرستان دشتی استان بوشهر آغاز شد.

مجتبی کرمی سه شنبه شب  اظهار داشت: مسابقات فوتسال مناطق غرب کشور با حضور پنج استان‌ هرمزگان، فارس، کرمان، اصفهان و دو تیم از استان بوشهر در سالن شهدای کاکی از امشب آغاز شد.

وی افزود: این مسابقات به‌صورت دوره‌ای برگزار و تا روز پنجشنبه هفته جاری ادامه دارد و هر روز دو بازی انجام می‌شود که جا دارد از اداره کل ورزش و جوانان استان بوشهر و شهرستان دشتی، هیات ورزشی شهرستان و بخش به‌خصوص باشگاه وحدت که میزبانی این دوره از بازی‌ها بر عهده‌دارند تشکر کنم.

رئیس ورزش و جوانان بخش کاکی شهرستان دشتی استان بوشهر تصریح کرد: برگزاری این مسابقات باعث می‌شود تا جوانان بخش کاکی، شهرستان دشتستان و استان بوشهر بتوانند پتانسیل‌های خود را شکوفا و به فعل برسانند و بتوانند از طریق این تیم ژیشرفت کنند.

کرمی یادآور شد: دو تیم از این مسابقات به مرحله نهایی کشور راه خواهند یافت.

مدیرعامل باشگاه وحدت کاکی نیز گفت: تیم وحدت میزبان مسابقات فوتسال استان‌های جنوب کشور رده جوانان هستیم که تا امروز چهار مسابقه بین تیم‌های شرکت‌کننده در این مسابقات برگزار شد که تیم فوتسال پارادیس کرمان با کیان اصفهان به تصاویر یک‌بریک رسیدند، وحدت کاکی با نتیجه 5 بر یک از سد یاران شهدای بندرعباس گذشت، پاردیس کرمان با نتیجه 3 بر یک یاران شهدای بند عباس را مغلوب کرد و وحدت کاکی با نتیجه دو بر صفر بهمن برازجان را شکست داد.

علی نوری افزود: از محمد نجفی رئیس هیات فوتبال استان و بهروزیان مدیرکل ورزش و جوانان استان بوشهر که مقدمات این دوره از مسابقات را فراهم کردند تشکر می‌کنم.

سرمربی تیم فوتسال بهمن برازجان نیز در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در دشتی گفت: از لحاظ فنی تیم‌ها در حد هم هستند که جا دارد از میزبانی کاکی تشکر کنم.

حسین مسعودی‌زاده اضافه کرد: از مسوولین استانی و شهرستان انتظار می‌رود نگاهی به دستگاه‌های سرمایشی این سالن که نیاز به تعمیر دارند داشته باشند.

 

/*فارس

ارسال نظر