کد خبر : 17169

نماینده مردم جنوب استان بوشهر در مجلس:

بازگشایی فرودگاه جم، خواسته‌ مردم از وزارت نفت است

 بازگشایی فرودگاه جم، خواسته‌ مردم از وزارت نفت است

نماینده مردم شهرستان‌های دیر، کنگان، جم و عسلویه در مجلس شورای اسلامی گفت: بازگشایی فرودگاه جم، خواسته‌ مردم شهرستان جم از وزارت نفت است که امید داریم در حوزه مسوولیت اجتماعی این وزارت‌خانه حل شود .

به گزارش بوشهر24، سکینه الماسی امشب در اولین همایش ائتلاف مسوولیت‌های اجتماعی شرکت پالایش گاز فجر جم  اظهار داشت: شرکت پالایش گاز فجر جم در ابتدا نگاهی به مسوولیت اجتماعی نداشت، اما پس از آن کارهای خوبی در حوزه مسوولیت‌های اجتماعی انجام داده است.

وی با بیان اینکه شهرک‌ها باعث پیشرفت اقتصادی شهرستان جم شدند افزود: وزیر نفت با داشتن نگاه مثبتی در حوزه مسوولیت اجتماعی با نماینده مردم همرایی دارد و حمایت از تیم فوتبال پارس‌جنوبی‌جم انجام مسوولیت‌های اجتماعی را نشان می‌دهد.

 نماینده مردم شهرستان های دیر، کنگان، جم و عسلویه در مجلس شورای اسلامی با بیان این که در حوزه پژوهش ضروری است از ظرفیت شهرستان و حوزه انتخابیه استفاده شود، یادآور شد: با همکاری چهار فرماندار جنوب استان بوشهر، بسته بسیار خوبی در جهت حمایت به وزارت نفت ارسال کردیم و با نگاه مثبت وزیر نفت اجرایی شده است.

الماسی با تقدیر از نگاه مثبت معاون سیاسی امنیتی استانداری بوشهر برای حل مشکلات شهرستان‌های جنوبی استان بوشهر بیان کرد: بازگشایی فرودگاه جم، خواسته‌ مردم  شهرستان جم از وزارت نفت است که امید داریم در حوزه مسوولیت اجتماعی این وزارت‌خانه حل شود .

 

/*فارس

ارسال نظر