کد خبر : 17185

مدیرکل ورزش و جوانان استان بوشهر:

۵ سهمیه حضور در مسابقات پاراآسیایی جاکارتا به ‌بوشهر‌ اختصاص یافت‌

 ۵ سهمیه حضور در مسابقات پاراآسیایی جاکارتا به ‌بوشهر‌ اختصاص یافت‌

مدیرکل ورزش و جوانان استان بوشهر گفت: با قهرمانی تیم دو و میدانی کم بینایان و نابینایان استان بوشهر در مسابقات بین المللی چک، پنج سهمیه حضور در مسابقات پاراآسیایی جاکارتا از آن این ورزشکاران شد.

به گزارش بوشهر24، احمد بهروزیان‌فر در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در بوشهر با اشاره به توانمندی ورزشکاران استان بوشهر اظهار داشت: ورزشکاران این استان در تمام رشته‌ها دارای توانمندی هستند که حضور در تیم‌های ملی و مسابقات ملی، آسیایی و بین‌المللی موید این ادعا است.

وی با اشاره به حضور موفق تیم دو و میدانی کم بینایان و نابینایان استان بوشهر در مسابقات بین المللی چک بیان کرد: تیم دو و میدانی کم بینایان و نابینایان استان بوشهر به نمایندگی از جمهوری اسلامی ایران به مسابقات بین‌المللی چک اعزام شده بود که با کسب 31 مدال رنگارنگ قهرمان این مسابقات شد.

مدیرکل ورزش و جوانان استان بوشهر با اشاره به اینکه 15 ورزشکار استان بوشهر در مسابقات بین المللی چک شرکت کرده‌اند خاطر نشان کرد: ورزشکاران دو و میدانی کم بینایان و نابینایان استان بوشهر توانستند با کسب 12 مدال طلا، 12 نقره و 7 برنز قهرمان این مسابقات شود.

بهروزیان‌فر با بیان اینکه ورزشکاران استان بوشهر با این موفقیت جواز حضور در مسابقات پاراآسیایی جاکارتا را به‌دست آورند خاطر نشان کرد: ورزشکاران دو و میدانی کم بینایان و نابینایان استان بوشهر توانستند با موفقیت در مسابقات بین‌المللی چک، 5 سهمیه حضور در مسابقات پاراآسیایی جاکارتا را به‌دست آورند.

وی بیان کرد: در مسابقات بین المللی چک از 12 مدال طلای کسب شده توسط ورزشکاران دو و میدانی کم بینایان و نابینایان استان بوشهر برای نخستین بار دو ورزشکار بانوی بوشهری مدال طلا کسب کردند و سهمیه حضور در مسابقات پاراآسیایی جاکارتا را به‌دست آورند.

اعضای تیم دو و میدانی کم بینایان و نابینایان استان بوشهر عصر امروز هنگام بازگشت از مسابقات چک در فرودگاه بوشهر مورد استقبال مسئولان ورزشی و مردم استان بوشهر قرار گرفتند.

 

/*تسنیم

ارسال نظر