کد خبر : 17192

جانشین فرمانده سپاه پاسداران:

وقایع تاریخی هویت هر کشور/ رئیسعلی همچنان در دل‌ها زنده است

وقایع تاریخی هویت هر کشور/ رئیسعلی همچنان در دل‌ها زنده است

جانشین فرمانده سپاه پاسداران گفت: حادثه های تاریخی هیچگاه از ذهن مردم پاک نمی شود بلکه به هویت و فرهنگ آن کشور تبدیل میشود.

به گزارش بوشهر24، سردار حسین سلامی بعد از ظهر یکشنبه در آیین کنگره یکصد و دومین سالگرد شهادت رئیسعلی دلواری، با گرامیداشت روز مبارزه با استکبار اظهار داشت: برگزاری این برنامه ها نشان می دهد که حافظه تاریخی مردم ایران تهاجم های ننگ آلود استکبار به کشور ما و دلاور مردی های قهرمانانه مردان این سرزمین را فراموش نخواهند کرد.

وی افزود: برای مردم این دیار بسیار افتخار آمیز است که مشعل تاریخ مبارزه با استکبار است.

جانشین فرمانده سپاه پاسداران بیان کرد: واقعه های تاریخی هرگزمتعلق به گذشته نیستند و در تاریخ فراموش نمی شوند، بلکه هویت و فرهنگ یک ملت را می سازد.

سلامی در ادامه تصریح کرد: به همین دلیل است که اکنون پس از گذشتن ۱۰۲ سال از شهادت رئیسعلی دلواری، این بزرگوار همچنان در دل ها جا دارد.

وی خاطر نشان کرد: ملتی که از رهبر خود الهام می گیرد و برای یافتن راه صحیح بر او اقتدا می کند، هیچگاه شکست نمی خورد و نمی میرد.

جانشین فرمانده سپاه پاسداران بیان کرد: امروز ایران اسلامی با وجود همه هجمه های دشمنان با انقلاب اسلامی که یک موهبت الهی بود هویت مستقل ایرانی و اسلامی را کسب کرده است.

سلامی بیان کرد: اینجا گورستان انگلیسی ها است و بزرگمردان این سرزمین توانسته اند دست استکبار را از این کشور کوتاه کنند.

وی بیان کرد: با شهادت دلاورمردانی چون رئیسعلی دلواری فرهنگ ایثار و استقامت نمرده، بلکه به جوانان امروز منتقل شده است.

 

/*مهر

ارسال نظر