کد خبر : 17202

فرماندار دیلم:

۵ واحد صنفی با اشتغال ۶۰۰ نفر در دیلم به بهره‌برداری می‌رسد

 ۵ واحد صنفی با اشتغال ۶۰۰ نفر در دیلم به بهره‌برداری می‌رسد

فرماندار دیلم گفت: در آینده نزدیک ۵ واحد صنفی با اشتغال مستقیم وغیرمستقم بیش از۶۰۰ نفر در منطقه ویژه اقتصادی شمال استان بوشهر با محوریت دیلم به بهره‌برداری می‌رسد.

به گزارش بوشهر24، حسن اسماعیلی صبح امروز در بررسی ساخت واحدهای تولیدی صنعتی در دیلم با اشاره به اجرای طرح‌های اشتغال‌زایی در مناطق مختلف استان بوشهر اظهار داشت: شهرستان دیلم دارای ظرفیت‌های مختلفی در مناطق شهری و روستایی است که بر اساس آن طرح‌های مهمی برای اجراء تدوین شده است.

وی با اشاره به هم‌جواری شهرستان دیلم با آبهای خلیج فارس افزود: این شهرستان بیش از 65 کیلومتر با خلیج فارس هم‌مرز است که این مهم ظرفیت قابل توجهی برای طرح‌های تولیدی، صنعتی و شیلاتی فراهم کرده است.

فرماندار دیلم به ظرفیت‌های زیرساختی در این شهرستان پرداخت و خاطر نشان کرد: دیلم با هم‌جواری با سه استان فارس، کهکیلویه و بویراحمد و خوزستان و  وجود فرودگاه منطقه بهرگان شهرستان دیلم، ظرفیت قابل توجهی برای اجرای برنامه‌ها و طرح‌ها فراهم کرده است.

اسماعیلی با اشاره به اجرای طرح منطقه ویژه اقتصادی شمال استان بوشهر در شهرستان دیلم بیان کرد: منطقه ویژه اقتصادی شمال استان بوشهر با محوریت دیلم، قابلیت مهمی در بخش صنعت و توازن مطلوبی در اجرای طرح‌های صنعتی بین جنوب و شمال استان بوشهر فراهم کرده است.

وی با اشاره به عدم فعالیت شهرک صنعتی دیلم و متروکه شدن زمین‌های آن به اجرای طرح‌های تولیدی صنعتی در منطقه ویژه شمال استان بوشهر پرداخت و تصریح کرد:در آینده نزدیک 5 واحد صنفی با اشتغال مستقیم وغیرمستقم بیش از600 نفر در منطقه ویژه اقتصادی شمال استان بوشهر با محوریت دیلم به بهره‌برداری می‌رسد.

فرماندار دیلم سال 96 را نقطه آغاز توسعه  صنعت در شهرستان دیلم دانست واظهارداشت: با  مشارکت سرمایه‌گذاران و نگاه ویژه دولت به طرح‌های اشتغال‌زایی و مناطق کمتر توسعه یافته، با تدوین طرح‌های مورد نظر دیلم را دراین زمینه به جایگاه واقعی خود می‌رسانیم.

 

/*تسنیم

ارسال نظر