کد خبر : 17228

تیم‌های صدرنشینان و قعرنشین بوشهری به دنبال شگفتی در جام حذفی فوتبال

تیم‌های صدرنشینان و قعرنشین بوشهری به دنبال شگفتی در جام حذفی فوتبال

جام حذفی هر کشور معمولا جام شگفتی‌هاست و استان بوشهر با سه تیم می‌توانند شگفتی‌سازی خود را در این رقابت‌ها به نمایش بگذارند.

به گزارش بوشهر24، رقابت‌های جام حذفی فوتبال باشگاه‌های کشور از  امروز در اکثر نقاط کشور آغاز می‌شود.

بر اساس این گزارش، در مرحله  یک شانزدهم نهایی، سه تیم نماینده فوتبال استان بوشهر در این رقابت‌ها حضور دارند و فوتبال‌دوستان استان بوشهر در انتظار درخشش تیم‌های خود هستند.

تیم فوتبال پارس جنوبی‌جم یکی از نمایندگان استان بوشهر در مرحله یک شانزدهم نهایی رقابت‌های جام حذفی است و مردم استان بوشهر امیدوارند این تیم شگفتی‌ساز در لیگ برتر در رقابتهای جام حذفی نیز خوش بدرخشد و بتواند روند مثبت خود را تداوم بخشد.

مهدی تارتار و شاگردانش برای جام حذفی نیز شگفتی‌هایی در پیش دارند و مردم شهر جم با حمایت از این تیم کمک خواهند کرد تا بتواند به مرحله یک هشتم نهایی سی و یکمین رقابت‌های جام حذفی باشگاه‌های کشور صعود کند.

تیم فوتبال پارس جنوبی‌جم در رقابت‌های جام حذفی راه دشواری را در پیش دارد و دیدار این تیم می‌تواند حواشی جالبی را نیز در پی داشته باشد.

پارس جنوبی در حالی در این مرحله جام حذفی برابر نساجی قائم شهر قرار می‌گیرد که مهدی پاشازاده سرمربی سابق تیم فوتبال پارس‌جنوبی بر روی نیمکت نساجی نشسته است.

تیم فوتبال پارس جنوبی‌جم با هدایت مهدی پاشازاده توانست از لیگ دو به لیگ آزادگان صعود کند و پاشازاده برای مردم جم یک نام آشناست.

شاگردان مهدی تارتار در پایان هفته پنجم رقابت‌های لیگ برتر با کسب 13 امتیاز یک آمار و رکورد فوق‌العاده در اولین سال حضور در رقابت‌های لیگ برتر را به دست آورده و بالاتر از همه مدعیان در صدر جدول لیگ برتر تکیه زده است.

جمی‌ها هجومی‌ترین خط حمله لیگ برتر را در اختیار دارند و کار شاگردان پاشازاده در جم و هوای نسبت گرم این شهر سخت و دشوار خواهد بود.

نساجی قائمشهر در چهار بازی گذشته خود در رقابت‌های لیگ دسته اول باشگاه های کشور با کسب 9 امتیاز عملکرد خوبی از خود به نمایش گذاشته و توانسته در رتبه پنجم جدول قرار بگیرد.

تقابل مهدی تارتار و مهدی پاشازاده در شهر جم که رویای شیرینی همراه با تیم پارس جنوبی داشته‌اند قطعا زیبایی‌ها و حواشی جالبی را در پی خواهد داشت.

باید دید پارس‌جنوبی می‌تواند در این رقابت‌ها نیز همچون لیگ برتر قدرت‌نمایی کند یا این که نساجی با انگیزه، پارس‌جنوبی را در شهر خود شکست می‌دهد.

این دیدار جمعه 17 شهریور از ساعت 20:00 در ورزشگاه 17 هزار نفری تختی شهر جم برگزار می‌شود.

دیگر نمایندگان فوتبال استان بوشهر در رقابت‌های جام حذفی فوتبال کشور دو تیم ایران‌جوان بوشهر و سیراف کنگان هستند. ایران‌جوان بوشهر تیم با ریشه و محبوب فوتبال استان بوشهر است که طی سال‌های اخیر عملکردهای زیکزاکی این تیم روزی مایه خوشحالی و روزی مایه ضعیف این تیم بوده و مورد انتقاد هواداران و فوتبالی‌های استان قرار گرفته است.

ایران‌جوانی‌ها این فصل لیگ دسته اول را نیز ضعیف شروع کرده‌اند و هواداران بوشهری این تیم انتظار دارند تا با شکست حریف خود در جام حذفی امیدوارکننده ظاهر شوند.

این  تیم اما در رقابت‌های جام حذفی کار راحتی را نخواهد داشت و آنها باید روز شنبه 18 شهریور در اهواز به مصاف فولاد خوزستان بروند.این دیدار راس ساعت 20:00 برگزار می‌شود و باید دید آیا دیگر نماینده استان بوشهر می‌تواند فولاد را ذوب کند یا خیر؟

دیگر نماینده استان بوشهر در این رقابت ها تیم فوتبال سیراف کنگان است، تیمی بی ادعا با بازیکنان بومی و البته تیمی که در لیگ برتر فوتبال استان حضور دارد و می‌تواند پدیده این رقابت‌ها شود. تیم فوتبال سیراف کنگان روز پنجشنبه 16 شهریور ماه از ساعت 17:45 در گیلان به مصاف داماش  خواهد رفت.

جام حذفی هر کشور معمولا جام شگفتی‌هاست و استان بوشهر با سه تیم می‌توانند شگفتی‌سازی خود را در این رقابت‌ها به نمایش بگذارند. از پارس‌جنوبی که در صدر جدول لیگ برتر قرار گرفته تا سیراف کنگان و ایرانجوانی که در قعر جدول لیگ یک قرار دارد همه و همه نماینده فوتبال استان بوشهر هستند و باید دید آیا از سه نماینده فوتبال استان بوشهر کدام تیم‌ها به مرحله یک هشتم صعود می‌کنند؟

 

/*فارس

ارسال نظر