کد خبر : 17238

رئیس دانشگاه آزاد بوشهر مطرح کرد؛

روند کاهشی پذیرش دانشجو در دانشگاه آزاد بوشهر

روند کاهشی پذیرش دانشجو در دانشگاه آزاد بوشهر

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان بوشهر از روند کاهشی پذیرش دانشجو در این دانشگاه خبر داد و بر لزوم استفاده از راهکارهای مناسب در حوزه مالی تاکید کرد.

به گزارش بوشهر24، یوسف قیصری در جلسه شورای دانشگاه آزاد اسلامی استان بوشهر گفت: هدف از برگزاری جلسات متعدد در هر نهاد و سازمانی به منظور پیشبرد سریع برنامه‌های اجتماعی، اقتصادی، عمرانی، بهداشتی، فرهنگی، آموزشی، پرورشی و سایر امور است. مسائل مطروحه در هر شورایی باید از روی تفکر و بررسی شرایط روز جامعه و با توجه به امکانات و دارایی ها باشد تا جریانات تصمیم ساز مثبتی را ایجاد کنند.

دبیر هیأت امنای دانشگاه آزاد اسلامی استان بوشهر با بیان اینکه دارا بودن دانش گفت‌وگو و تعامل به پیشرفت سیاستگذاری ها و تصمیم سازی کمک شایانی می کند، اظهار کرد: باید بتوانیم مفاهیم تئوریک اقتصادی و علمی را به کاربردهایی بدیع و نو در بخش های دیگر تبدیل کنیم.

قیصری با بیان اینکه در صورتی راه حل موفقیت آمیز است که بتواند به اهداف سازمانی دست یابد، خاطرنشان کرد: جهت‌شناسی و تعیین بایست‌ها و شایست‌ها، معیاری برای ارائه پیشنهاد و ارزیابی بدیل ها خواهد بود.

وی با تأکید بر روند کاهش پذیرش دانشجو یادآور شد: برای خروج از این بحران مالی، باید صرفه جویی مطلق در اولویت و دستور کار قرار گرفته و از طریق مراکز تحقیقاتی و شرکت های دانش بنیان کسب درآمد کرد.

 

/*مهر

ارسال نظر