کد خبر : 17240

با حضور قائم مقام وزیر بهداشت

ساخت بیمارستان ۲۴۰ تختخوابی شهرستان برازجان آغاز شد

 ساخت بیمارستان ۲۴۰ تختخوابی شهرستان برازجان آغاز شد

ساخت بیمارستان ۲۴۰ تختخوابی برازجان با حضور قائم مقام وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی با اعتبار۷۶۰ میلیارد ریال آغاز شد.

به گزارش بوشهر24، در ادامه سفر  قائم مقام وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی به استان بوشهر ظهر امروز عملیات اجرایی بیمارستان 240 تختخوابی برازجان آغاز شد.

قائم مقام وزیر بهداشت درمان و آموزش پزشکی در این مراسم با تاکید بر تسریع در ساخت این مرکز درمانی اظهار داشت: آتش سوزی بیمارستان 17 شهریور حادثه تلخی بود و برای تامین نیاز مردم شهرستان و سایر شهرستان‌های همجوار اقتضا می‌کرد که بیمارستانی جدید شود.

ایرج حریرچی با بیان اینکه این مرکز درمانی در موعود مقرر ساخته و تکمیل می‌شود  خاطر نشان کرد:  امیدواریم باتوجه به برنامه‌ریزی‌ها یک بیمارستان مدرن و مناسب و در شأن مردم دشتستان در مدت معین شده احداث شود.

در این مراسم فرماندار دشتستان  با اشاره به اینکه، آتش‌سوزی در بیمارستان 17شهریور سبب آغاز ساخت این مرکز درمانی شد افزود:احداث مجدد این بیمارستان با بیش از 50 سال قدمت بعد از حادثه آتش سوزی در دستور کار قرار گرفت.

ارسلان زارع  از اختصاص 760 میلیارد ریال برای ساخت بیمارستان 240 تختی برازجان خبرداد و گفت: بیمارستان 17 شهریور برازجان در شش طبقه به مساحت 20 هزار مترمربع به مدت 36 ماه با اعتبار760 میلیارد ریال  ساخته می‌شود.

 

/*تسنیم

ارسال نظر