کد خبر : 17261

پس از برد پرسپولیس انجام شد

جشن پیروزی صعود در خیابان‌های بوشهر

جشن پیروزی صعود در خیابان‌های بوشهر

سوت پایانی دیدار دو تیم پرسپولیس ایران و الاهلی عربستان که با برتری تیم پرسپولیس همراه شد کافی بود تا خیابان‌های شهر بوشهر شاهد حضور گسترده هواداران این تیم برای جشن صعود شود.

به گزارش بوشهر24، سوت پایانی دیدار دو تیم پرسپولیس تهران و الاهلی عربستان که با برتری تیم پرسپولیس ایران همراه شد، کافی بود که خیابان‌های شهر بوشهر شاهد حضور گسترده هواداران این تیم برای جشن صعود شود.

بر اساس این گزارش، هواداران بوشهری تیم پرسپولیس تهران در حالی با پرچم‌های سرخ این تیم به خیابان‌ها آمدند که رطوبت بالای هفتاد درصد در کنار دمای هوای 36 درجه نیز نتوانست مانع از شادکامی آنها برای این پیروزی تاریخی و صعود این تیم به جمع سه تیم دیگر برتر آسیا شود.

حضور حسین ماهینی به عنوان کاپیتان این روزهای تیم فوتبال پرسپولیس در کنار مهدی طارمی گلزن اول این تیم که بوشهری هستند سبب شده تا نه تنها هواداران بوشهری تیم پرسپولیس بلکه مردم استان بوشهر نیز بازی‌های این تیم معروف پایتخت را با حساسیت ویژه‌ای دنبال کنند.

گزارش‌های دریافتی خبرنگاران فارس از اقصی نقاط استان بوشهر نیز از جشن و شادی مردم این استان پس از برد سه بر یک شامگاه سه‌شنبه تیم پرسپولیس تهران در مقابل الاهلی عربستان حکایت می‌کند.

 

/*فارس

ارسال نظر