کد خبر : 17273

مدیر کل آموزش و پرورش استان بوشهر:

همایش جوانه‌های امید در ۱۰ شهرستان استان بوشهر برگزار می‌شود

 همایش جوانه‌های امید در ۱۰ شهرستان استان بوشهر برگزار می‌شود

مدیر کل آموزش و پرورش استان بوشهر گفت: با هدف تجلیل از ۷۰۰ دانش‌آموزان ممتاز مقطع متوسطه استان بوشهر همایش جوانه‌های امید در ۱۰ شهرستان استان بوشهر برگزار می‌شود.

به گزارش بوشهر24، ناصر کرمی ظهر امروز در همایش جوانه‌های امید در بوشهر با اشاره به اجرای طرح تقویت  بنیه علمی دانش‌آموزان استان بوشهر اظهار داشت: این طرح که در تمام شهرها و روستاهای استان بوشهر اجرایی شده نقش مهمی در ارتقاء سطح علمی و معلومات دانش‌آموزان داشته است.

وی از اجرای طرح تقویت بنیه علمی در تمام مقاطع تحصیلی استان بوشهر خبرداد و افزود: طرح یاد شده از آغاز سال تحصیلی ، امسال در مقاطع مختلف استان بوشهر اجراء می‌شود و این در حالی است که کنکوری‌های استان بوشهر اکنون 2 سال از این طرح بهره‌مند شده‌اند.

مدیرکل آموزش و پرورش استان بوشهر با اشاره به تجلیل از دانش‌آموزان ممتاز گفت: این مهم جزء مفاد طرح تقویت بنیه علمی دانش‌آموزان قرار دارد که به این ترتیب دانش‌آموزان ممتاز تشویق می‌شوند.

کرمی، با بیان اینکه همایش جوانه‌های امید با هدف ترغیب دانش‌آموزان با استعدادهای برتر که در طول سال تحصیلی گذشته موفقیت کسب کرده‌اند برگزار شده است تصریح کرد: با هدف تجلیل از 700 دانش‌آموزان ممتاز مقطع متوسطه استان بوشهر همایش جوانه‌های امید در 10 شهرستان استان بوشهر برگزار می‌شود.

وی با اشاره به اجرای طرح ارتقاء معدل دانش‌آموزان در استان بوشهر خاطر نشان کرد: با اجرای این طرح در دوسال گذشته رتبه استان بوشهر در بین استان‌های کشور از 22 به 18 ارتقاء یافته است.

مدیر کل آموزش و پرورش استان بوشهر بیان کرد: این موفقیت حاصل توجه به سطح کیفی آموزش و معدل دانش‌آموزان در طرح ارتقا معدل در دو سال گذشته است.

در همایش جوانه‌های امید در کانون امام خمینی(ره) شهر بوشهر از 143 دانش‌آموز برتر مقطع متوسطه تجلیل شد.

 

/*تسنیم

ارسال نظر