کد خبر : 17275

معاون شبکه بهداشت دیر:

۳ پایگاه اورژانس جاده‌ای در شهرستان دیر احداث می‌شود

۳ پایگاه اورژانس جاده‌ای در شهرستان دیر احداث می‌شود

معاون پشتیبانی شبکه بهداشت و درمان شهرستان دیر از آغاز عملیات اجرایی ۳ پایگاه اورژانس ۱۱۵جاده‌ای در این شهرستان خبر داد.

به گزارش بوشهر24، احمد آخوندی  اظهار داشت: با عنایت ویژه دولت تدبیر و امید در تخصیص اعتبارات مربوط به حوزه سلامت و همچنین تلاش‌ها و پیگیرهای مسئولین استان و شهرستان، امروز شاهد تحولی عظیم در حوزه سلامت شهرستان هستیم که برآیند این خدمات ارزشمند، یقیناً بهداشت و درمان شهرستان را به جایگاه حقیقی و درخور شأن مردم شریف منطقه نزدیک‌تر خواهد کرد.

وی افزود: مقدمات عملیات اجرایی ۳ پایگاه فوریت‌های پزشکی ۱۱۵ در شهرستان دیر آغاز شده است و پایگاه اورژانس ۱۱۵ جاده‌ای آبدان و بردخون با تعیین پیمانکار، تجهیز کارگاه صورت گرفته است و عملیات بتن‌ریزی پی و ستون‌ها نیز انجام شده است.

وی ادامه داد: در خصوص پایگاه اورژانس ۱۱۵ جاده‌ای دوراهک نیز با جانمایی آن، امور مربوط به مناقصه در حال انجام است و به‌زودی با تعیین پیمانکار ساخت آن شروع می‌شود.

معاون پشتیبانی شبکه بهداشت و درمان شهرستان دیر در خصوص مشخصات فنی پروژه‌ها نیز گفت: زیر بنای هر کدام از ساختمان‌ها ۱۲۴ متر مربع است که با اعتباری حدود چهار میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال به مدت ۶ ماه ساخته می‌شوند.

آخوندی خاطرنشان کرد: شهرستان دیر دارای ۵ پایگاه فوریت‌های پزشکی ۱۱۵ جاده‌ای است که ساختمان اورژانس ۱۱۵ بندر دیر سال گذشته افتتاح و به بهره‌برداری رسید و مابقی موارد فاقد ساختمان بوده و در کانکس خدمات مربوطه ارایه می‌دهند که با احداث این سه پایگاه، مشکلات مربوطه مرتفع خواهد شد.

 

ارسال نظر