کد خبر : 17290

نماینده دشتی و تنگستان تاکید کرد؛

زیرساخت‌های صادرات مواد معدنی در دشتی و تنگستان تکمیل شود

زیرساخت‌های صادرات مواد معدنی در دشتی و تنگستان تکمیل شود

نماینده شهرستان‌های دشتی و تنگستان در مجلس شورای اسلامی گفت: زیرساخت‌های صادرات مواد معدنی در دشتی و تنگستان فراهم شود.

 به گزارش بوشهر24، سید کمال الدین شهریاری صبح یکشنبه در جمع خبرنگاران اظهار داشت: توسعه و گسترش سرمایه‌گذاری در شهرستان‌های دشتی و تنگستان را با جدیت دنبال می‌کنیم و امیدواریم شاهد تسهیل در سرمایه‌گذاری باشیم.

وی خاطرنشان کرد: در نشستی که با کرباسیان معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت داشتیم، موضوعات مختلف در مورد اقتصاد و سرمایه‌گذاری در شهرستان‌های دشتی و تنگستان مورد بررسی قرار گرفت.

نماینده شهرستان‌های دشتی و تنگستان در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: تکمیل مطالعات اکتشاف طرح بیتومین (قیر طبیعی) از موضوعات مطرح‌شده در این نشست بود که مقرر شد شاهد تسریع در آن باشیم.

وی با اشاره به ظرفیت و پتانسیل های بالقوه صادرات مواد معدنی در دشتی و تنگستان خاطرنشان کرد: باید با برنامه‌ریزی و پیگیری مناسب شاهد تسریع در ایجاد و راه‌اندازی اسکله صادرات مواد معدنی باشیم.

شهریاری بر لزوم به جریان انداختن سرمایه‌گذاری مشارکتی با بخش خصوصی و آغاز مطالعات کلان و اکتشاف طرح فسفات در شهرستان‌های دشتی و تنگستان تاکید کرد.

وی بیان کرد: با نظر مساعد معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت مقرر شد در اسرع وقت هیئتی کارشناسی از مدیران سازمان برای تسریع در انجام پروژه های مذکور به منطقه اعزام شوند.

 

/*مهر

ارسال نظر