کد خبر : 17297

رئیس هیات مدیره شاهین بوشهر:

اعتماد به نفس و روحیه جنگندگی لازمه تداوم موفقیت های این تیم است

اعتماد به نفس و روحیه جنگندگی لازمه تداوم موفقیت های این تیم است

رئیس هیات مدیره تیم فوتبال شاهین شهرداری بوشهر گفت: داشتن اعتماد به نفس و روحیه جنگندگی لازمه تداوم موفقیت های شاهین در لیگ دسته 2 فوتبال کشور است

به گزارش بوشهر24، غلامعلی میگلی نژاد روز یکشنبه در نشست کادر فنی و بازیکنان باشگاه شاهین شهرداری بوشهر افزود: نتایج خوب 2 هفته ابتدایی رقابت های لیگ دسته 2 و کسب 2 پیروزی پی درپی توسط تیم شاهین شهرداری باید با تلاش و درایت بالاتر مجموعه مدیریتی، کادر فنی و بازیکنان برای رضایمندی مردم و هواداران شاهین تداوم یابد.

وی بیان کرد: بازیکنان این تیم در 2 بازی اخیر بخوبی ایفای نقش کردند و پیروزی آنها می تواند نوید بخش روزهای درخشان تری باشد.

میگلی نژاد ادامه داد: نیاز است بازیکنان در بازی های آتی نیز با تفکر مناسب، اعتماد به نفس، روحیه جنگندگی و با اقتدار وارد میدان مسابقه شوند که تحقق این مهم می تواند موفقیت و صعود تیم شاهین شهرداری را رقم بزند.

وی تاکید کرد: تشکیل تیم شاهین شهرداری از همان ابتدا با هدف زنده کردن نام شاهین و رضایتمندی خیل عظیم هواداران این تیم قدیمی بوده است و در ادامه رقابت ها سعی داریم با کمک همه عوامل مشکلات تیم را به حداقل برسانیم.

میگلی نژاد گفت: صعود به لیگ دسته یک حق همه شاهینی هاست که این مهم با تلاش مضاعف همه عوامل باشگاه و بویژه کادر فنی و بازیکنان دور از دسترس نیست.

مدیرعامل باشگاه شاهین شهرداری بوشهر گفت: از ابتدای فصل با هدف صعود به لیگ دسته یک با درایت کادر فنی جذب بازیکنان در فصل نقل و انتقالات آغاز شد و با همین هدف و با حمایت های همیشگی هواداران دلسوز شاهین برای رسیدن به هدف نهایی تلاش خواهیم کرد.

محمد دمشقی گفت: با توجه به جذب بازیکنان کارآمد و با تجربه و جوان مستعد در تیم نتایج خوب 2 هفته ابتدایی قابل پیش بینی بود و در این ارتباط بازیکنان باید به این خودباوری برسند که یک تیم قوی هستند و با ظرفیت موجود می توانند در سخت ترین بازی ها هم تیم پیروز میدان باشند.

وی در باره تیم های پایه باشگاه شاهین شهرداری گفت: از ابتدای تشکیل تیم شاهین شهرداری بوشهر با موافقت هیات مدیره باشگاه تیم های پایه تشکیل و تحت پوشش قرار گرفتند و هم اکنون پنج تیم پایه خوب داریم که هرکدام بازیکنان مستعد زیادی در ترکیب خود دارند و می تواند آینده باشگاه را تضمین کنند.

مدیرعامل باشگاه شاهین شهرداری بوشهر افزود: هدف ما حمایت از تیم های پایه و موفقیت آنهاست و معتقدیم این زنجیره از تیم نونهالان که تیم با کیفیتی در این مقطع تشکیل شده تا رده سنی بزرگسالان باید منظم و با برنامه تداوم داشته باشد.

وی گفت: حاصل تداوم این زنجیره پرورش استعداد به تیم بزرگسالان ختم شده و حتی می توانیم این بازیکنان مستعد را به دیگر تیم های بزرگ کشور نیز انتقال دهیم.

تیم شاهین شهرداری بوشهر در 2 بازی هفته اول و دوم مسابقات لیگ دسته دوم فوتبال باشگاه های کشور با کسب 2 پیروزی 6 امتیازی است.

 

/*ایرنا

ارسال نظر