کد خبر : 17310

نماینده مردم دشتی و تنگستان در مجلس:

لایحه بندر آزاد بوشهر در صحن علنی مجلس مطرح نشد

 لایحه بندر آزاد بوشهر در صحن علنی مجلس مطرح نشد

نماینده مردم دشتی و تنگستان در مجلس با اشاره به لایحه بندر آزاد بوشهر در هیئت دولت گفت: نظرات متفاوتی در مجلس برای مناطق آزاد وجود دارد و هنوز لایحه بندر آزاد بوشهر در ‌صحن علنی مجلس مطرح نشده است.

به گزارش بوشهر24، سید کمال‌الدین شهریاری در جمع خبرنگاران در بوشهر با بیان اینکه واگذاری سکانداری مدیریتی استان بوشهر  باید دارای شاخص‌های تعیین شده باشد اظهار داشت: شاخص‌های مدیریتی استان بوشهر باید ضمن اینکه دارای گذشته و سابقه درخشان و قابل قبول مدیریتی باشد، حداقل باید دو  دوره نماینده مجلس، یا معاون وزیر، معاون استاندار یا استاندار در کارنامه مدیریتی خود داشته باشد.

وی با بیان اینکه استاندار بوشهر باید دارای معیارهای تعیین شده باشد افزود: جایگاه استاندار در کشور یک پله از وزیر پایین‌تر و یک پله از معاون وزیر بالاتر است از این نظر تعیین استاندار باید دارای شاخص‌های مورد نظر باشد.

نماینده مردم دشتی و تنگستان در مجلس شورای اسلامی، سپاه پاسداران را خط شکن دفاع از ارزش‌های انقلاب اسلامی و نظام اسلامی ایران دانست و تصریح کرد: سپاه پاسداران در نظام اسلامی ایران از جایگاه والا و بالایی برخوردار است چراکه خط شکن دفاع از ارزش‌های انقلاب اسلامی و نظام اسلامی ایران  و تمامیت ارضی، استقلال و امنیت کشور است هر کسی که به این نهاد با ارزش حمله کند خودزنی می‌کند.

شهریاری با اشاره به اجرای پروژه راه‌آهن بوشهر به شیراز تاکید کرد: اجرای طرح‌های بزرگ از جمله پروژه راه‌آهن بوشهر به شیراز نیازمند اعتبارات لازم است که از طریق سرمایه‌گذاری خارجی محقق می‌شود.

وی افزود: اگر دولت با مذاکراتی که با کشورهای سرمایه‌گذار انجام می‌دهد و بتواند سرمایه گذار را جذب کند، اجرای پروژه‌های بزرگ از جمله راه آهن بوشهر به شیراز در اولویت قرار دارد.

نماینده مردم دشتی و تنگستان در مجلس شورای اسلامی با اشاره به  لایحه بندر آزاد بوشهر در هیئت دولت گفت: نظرات متفاوتی در مجلس برای مناطق آزاد وجود دارد و هنوز لایحه بندر آزاد بوشهر در دستور صحن علنی مجلس مطرح نشده که در صورت ارائه به صحن علنی برای تصویب آن تلاش می‌شود.

 

/*تسنیم

ارسال نظر