کد خبر : 17317

راهپیمایان بوشهری

مردم بوشهر سخنان ابلهانه و سخیف ترامپ را محکوم کردند + تصاویر

 مردم بوشهر سخنان ابلهانه و سخیف ترامپ را محکوم کردند + تصاویر

مردم ولایت‌مدار و همیشه در صحنه بوشهر با شرکت در یک راهپیمایی باشکوه و با فریاد مرگ بر آمریکا سخنان گستاخانه، ابلهانه و سخیف ترامپ رئیس جمهور آمریکا را محکوم کردند.

به گزارش بوشهر24، نمازگزاران بوشهری ظهر جمعه پس از اقامه نماز دشمن شکن جمعه، مرگ بر آمریکا گویان، به سخنان سخیفانه ترامپ علیه ایران در مجمع عمومی سازمان ملل اعتراض و آن را محکوم کردند.

دراین مراسم که نماینده ولی فقیه در استان، امام جمعه بوشهر، فرماندهان نیروهای مسلح و قشرهای مختلف مردم بوشهر حضور داشتند راهپیمایان با فریادهای مرگ بر آمریکا و  مرگ بر اسرائیل،ام‌الفساد قرن ما آمریکاست، آمریکا/ تبلور تعدی و تجاوز آمریکاست، آمریکا/ منشأ هر جنایت و توطئه آمریکاست، آمریکا به یاوه گویی‌ها و سخنان خصمانه و سبکسرانه رئیس جمهور شیطان صفت آمریکای جهانخوار  پاسخ دادند.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان بوشهر در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در بوشهر با محکوم کردن سخنان گستاخانه ، ابلهانه و سخیف ترامپ اظهار داشت: به منظور محکوم کردن سخنان اخیر ترامپ مردم همیشه در صحنه استان بوشهر پس از نماز دشمن شکن جمعه در راهپیمایی سراسر استان  شرکت کردند و پاسخ دندان‌شکنی به دشمنان انقلاب اسلامی دادند.

نصرالله شفیعی با قدردانی از حضور با شکوه مردم بوشهر در مراسم راهپیمایی ضد آمریکایی خاطر نشان کرد: سخنان سخیفانه  و مواضع خصمانه رئیس جمهور شیطان صفت آمریکا در مجمع عمومی سازمان ملل علیه ملت غیور و رشید ایران اسلامی نشانگر ضعف و  وحشت استکبار جهانی در مقابل عظمت انقلاب اسلامی است.    

 

/*تسنیم

 

ارسال نظر