کد خبر : 17318

همزمان با آغاز هفته دفاع مقدس

نیروهای مسلح استان بوشهر توانمندی خود را به‌نمایش گذاشتند+ تصاویر

 نیروهای مسلح استان بوشهر توانمندی خود را به‌نمایش گذاشتند+ تصاویر

همزمان با آغاز هفته دفاع‌مقدس نیروهای مسلح استان بوشهر اعم از ارتش، سپاه، بسیج به همراه تجهیزات نظامی توانمندی خود را برای دفاع از کیان ایران اسلامی به نمایش گذاشتند.

به گزارش بوشهر24، همزمان با آغاز هفته دفاع مقدس مراسم صبحگاه مشترک باشکوهی صبح  جمعه در خیابان جانبازان بوشهر با حضور یگان‌‌های نمونه نیروهای مسلح مستقر در مرکز استان بوشهر با شکوه خاصی برگزار شد.

نماینده ولی فقیه در استان بوشهر در این مراسم با تسلیت ایام سوگواری ماه محرم و قیام عاشورا اظهار داشت: رزمندگان اسلام در 8 سال جنگ تحمیلی نشان دادند که  تنها راه شکست دشمنان اسلام و انقلاب اسلامی  استفاده و بهره‌گیری از آموزه‌های سید و سالار شهیدان حضرت امام حسین(ع) و قیام عاشورا است.

آیت‌الله غلامعلی صفایی بوشهری با تاکید بر تقویت و حمایت همه جانبه از نیروهای مسلح افزود: پیشرفت همه جانبه و جامع در کشور با داشتن نیروهای مسلح قوی و توانمند محقق می‌شود که نیروهای مسلح  ایران اسلامی این مهم در 8 سال دفاع مقدس به نمایش گذاشتند و اکنون دارای توانمندی بالا و روزافزون هستند.

امام جمعه بوشهر از اوج اقتدار و آمادگی نیروهای مسلح خبرداد و  بیان کرد: اکنون نیروهای مسلح ایران اسلامی با داشتن تجهیزات مدرن و نیروهای پرقدرت و توانمند دراوج اقتدار و آمادگی قرار دارند.

فرمانده سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر  نیز با گرامیداشت آغاز هفته دفاع مقدس بیان کرد: نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران با حضور در مراسم  آغاز هفته دفاع مقدس، بخشی از توانمندی خود را به منصه ظهور می‌رسانند.

سردار علی رزمجو  با بیان اینکه امروز نیروهای مسلح استان بوشهر با اقتدار و عظمت در اوج آمادگی دفاعی و بازدارندگی قرار دارند تاکید کرد: ترامپ بشنود که مردم، نیروهای مسلح و سپاه پاسداران استان بوشهر و تمامی نیروهای لشکری و کشوری تحت فرماندهی فرمانده کل قوا رهبر معظم انقلاب اسلامی  و سکاندار کشتی مسلمانان جهان آماده پاسخگویی به تهدیدات دشمنان دارند.

در این مراسم نیروهای مسلح به همراه تجهیزات نظامی پیشرفته از مقابل جایگاه مسئولان رژه رفتند و بخشی از توانمندی خود را نشان دادند.

 

/*تسنیم

 

ارسال نظر