کد خبر : 17337

نماینده مردم شهرستان ‌ای دشتی و تنگستان در مجلس خبر داد

نصب 2 پست 132 کیلوولت برق در شهرستان‌های دشتی و تنگستان

نصب 2 پست 132 کیلوولت برق در شهرستان‌های دشتی و تنگستان

نماینده مردم شهرستان های دشتی و تنگستان در مجلس شورای اسلامی گفت: به منظور تقویت برق این دو شهرستان دو پست 132 کیلو ولت در این دو شهرستان نصب می‌شود.

به گزارش بوشهر24، سید کمال‌الدین شهریاری اظهار داشت: یکی از این دو ایستگاه‌ها در شهر شنبه واقع در جنوب شهرستان دشتی نصب می‌شود و دیگر پست برق نیز در جائینک بخش ساحلی شهرسان تنگستان نصب می‌شود. 

وی افزود: در تابستان گذشته برخی از شهرها و روستاها با مشکل تامین برق مواجه بودند که انتظار می رود با نصب دو پست برق شاهد اقدام اساسی در زمینه رفع مشکل کمبود برق این دو شهرستان باشیم. 

نماینده مردم شهرستان های دشتی و تنگستان در مجلس شورای اسلامی در ارتباط با بیمارستان امام حسین(ع) شهر اهرم مرکز شهرستان تنگستان نیز گفت: بیمارستان اهرم طی چند سال گذشته مورد بی مهری و بی توجهی قرار گرفته بود که در راستی توسعه و تجهیزات آن اقدامات خوبی تاکنون صورت گرفته است. 

شهریاری ادامه داد: در سال گذشته به منظور توسعه و تجهیز این مرکز 9 میلیارد ریال تامین اعتبار صورت گرفته است. 

وی گفت: در سال جاری نیز تاکنون 6 میلیارد ریال تامین اعتبار برای توسعه و تجهیز آن هزینه شده که امیدواریم با تداوم این روند شاهد توسعه مطلوب در روند ارائه خدمات درمانی در سطح شهرستان تنگستان باشیم. 

نماینده مردم شهرستان های دشتی و تنگستان در مجلس شورای اسلامیافزود: با اقدام و پیگیری های صورت گرفته امیدواریم تا پایان سال آینده این بیمارستان به استاندارد مطلوب و ایده آل مردم اهرم تنگستان برسد.

 

/*فارس

ارسال نظر